Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

іноземне представництво без права юридичної особи

Відправлено користувачем marishka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий день,
у кого досвід роботи у представництві, що не проводить комерційної діяльності?

потрібна консультація: 1.яким чином можна придбати автомобіль?
2. Чи може представництво потім продати автомобіль?
У нас на балансі 2 автомобіля: ми представництво, що не веде комерційної діяльності.
В бух.обліку - амортизую, в податковому - не підлягає амортизації, та і звітність ми подаємо по прибутку специфічну - не декларацію по прибутку.
Вважається, що раз не ведете комерційної діяльності - авто належить головній компанії.
Продати може - питання чи не виникне при цьому податок на прибуток? По ідеї його треба було б оподатковувати по прибутку та ПДВ (якщо вартість вище 300 000 грн.)
Єдиний вихід при продажу - отримати листа від головної компанії (апостильованого), яка напише розпорядження на продаж авто і на те, щоб залишили кошти від продажу в представництві, як фінансування.
Підскажіть будь-ласка, за якими номерами їздять авто? їх же не можна реєструвати в даї...


Ми знайшли гараж, який нас до себе приписав, отримали код автогосподарства і зареєстрували авто в ДАЇ, отримали українські номери (представництво - є резидентом України). В Києві є ДАІ, яке реєструє авто представництв. Але в нас вантажні-малотонажні авто і в Києві єдине ДАІ, яке реєструє такі авто знаходиться на Оболоні.
значить у вас постіне представництво?
ви податок на прибуток сплачуєте?
Ні, ми не постійне представництво. Податки не платимо, бо маємо Конвецію між країнами + здаємо довідку кожного року в податкову, нічого не продаємо і т.д. А чим ви визначаєте постійне представництво чи ні?
Усе згідно Кодексу. В Україні зареєстровані вже 3 рік. А що хіба наявність авто визначає постійність представництва?smiling smiley
постіне представництво - це таке, що проводить комерційну діяльність і отримує дохід

мене дуже хвилює питання постанови авто на облік у ДАІ.....
бо нам відмовили, далина Туполєва листа, у якому вказано, що представництво без права юридичної особи не має права реєструвати автомобілі в ДАІ....

Ви не могли б мені підказати як саме у вас зареєстровані авто???
До речі на Туполєва і реєструють авто представництва. Але це щось нове.... В мене знайомі з німецького представництва реєстрували авто в Голосієво, перейшли в Дніпровський р-н.. Проходили перевірку (вони не постійне представництво) - податкова не чіплялась за авто, не давно його продали і дохід залишили, як цільове фінансування.
А представництва всі без права юридичної особи: і постійні, і не постійні, так у довідці зі статистики прописано.
А у вас гараж є? Код автогосподарства????
ні, у нас власного гаражу немає, коду автогосподарства теж
Тому і відмовили. Розумієте в техпаспорті повинна стояти адреса прописки авто - юридична адреса фірми (представництва в Україні) бути не може, хіба що якщо у вашої фірми є власний гараж. А ви авто вже купили??? (маю на увазі представництво).
Ще дуже цікавить лист, якого вам дали на Туполєва, це якийсь офіційний лист чи просто ДАІ від себе написали?
офіційна відмова начеб-то 4 місяці як вийшов наказ....
Напишіть, будь ласка, номер і дату наказу - цікаво почитати. Ми купляли і реєстрували авто в квітні 2011р.
номеру і дати не вказали, на жаль документу мене на руках зараз немає,
А ви вже авто купили (представництво)? Чи тільки плануєте?
Якщо я правильно зрозуміла, то перед тим, як купляти авто ви надіслали листа з запитом в ДАІ на Туполєва?
І ще одне, я згадала, що в ДАІ ви реєструєтесь по місцю реєстрації вашого представництва, а от в МРЕО - на Туполєва (якщо авто легкове).
ДАІ повинне підписати Заяву на реєстрацію авто. Я купляла авто на представництво, відкривала код автогосподарства, ходила в ДАІ по місцю держ.реєстрації представництва, і ставила на облік в МРЕО (отримувала права + номери + страховки). Повний комплекс.spinning smiley sticking its tongue out
Якщо матиме доступ до листа, скиньте, будь ласка, тест. Дуже дякую! Цікаво прочитати, що там написано.spinning smiley sticking its tongue out
Quote
marishka
постіне представництво - це таке, що проводить комерційну діяльність і отримує дохід

мене дуже хвилює питання постанови авто на облік у ДАІ.....
бо нам відмовили, далина Туполєва листа, у якому вказано, що представництво без права юридичної особи не має права реєструвати автомобілі в ДАІ....

Ви не могли б мені підказати як саме у вас зареєстровані авто???


Добрий день.

Маємо таку ж проблему з ДАІ....
Машину вже купили а нам відмовляють в реєстрації МРЕО на Туполєва.
Зараз машина вже 3-тій місяць стоїть і не можемо ніде зареєструвати (((( (у нас автогосподарство є..)
Сказали що типу останні 4 місяці жодне представництво не зареєструвало авто....вичитали в законі, що авто можна зареєструвати лише на фізичну чи юридичну особу.

А можна побачити цього офіційного листа від МРЕО ?, а то вони нам нічого не надали.
Якщо не складно можене скан копію данного листа мені на пошту скинути. (djachenko@i.ua)
Треба спочатку звернутись в ДАІ (потім в МРЕО) і підписати заяву на реєстрацію в Начальника ДАІ. Ви звертались? Де саме вам відмовили, в МРЕО чи на в ДАІ по місцю реєстрації представництва?
Нам теж відмовили в реєстрації авто. Представництво без права юрособи. В ДАІ по місцю реєстрації навіть не знали про нововведення. Відмовили в МРЕО. В нас є автогосподарство і авто, що були куплені раніше. В кого є ще думка, що можна зробити?
Сходіть в МРЕО до начальника і запропонуйте винагороду за постановку на облік авто.
А ще цікавить, в якому Законі написано про те, що авто можна зареєструвати лише на фізичну чи юридичну особу?
постанова КМУ №1388 від 7.09.98 "..6. Транспортні засоби реєструються за юридичними та фізичними
особами в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах
Державтоінспекції.."
З тієї ж Постанови
12. Державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку проводиться:
транспортних засобів дипломатичних представництв та консульських установ, представництв міжнародних організацій в Україні, їх персоналу та членів сімей персоналу, акредитованих в установленому порядку в МЗС, - підрозділами Державтоінспекції за клопотанням МЗС на підставі документів, зазначених у пункті 31 цього Порядку. Форма клопотання затверджується спільним наказом МВС та МЗС;
транспортних засобів іноземних організацій, які забезпечують реалізацію програм (проектів) міжнародної технічної допомоги (виконавці проектів) згідно з міжнародними договорами України, іноземних громадян та осіб без громадянства - підрозділами Державтоінспекції на загальних підставах.
{ Пункт 12 в редакції Постанови КМ N 550 (550-2012-п ) від 20.06.2012 }
21. Транспортні засоби юридичних осіб реєструються за місцезнаходженням таких осіб. Якщо стоянка транспортних засобів розташована за місцезнаходженням філій або представництв юридичних осіб, такі транспортні засоби реєструються за місцем їх стоянки.
У свідоцтві про реєстрацію (технічному паспорті) зазначається юридична особа, якій належать транспортні засоби, місцезнаходження такої особи та стоянки.
Погоджуюсь з Вами. Але в МРЕО відмовляють все одно. Кажуть, це стосуєтсья лише резидентів. Просто вказівка читати "іншим чином" закон., я так розумію.
Думаю треба сходити до Начальника МРЕО з пропозицією "домовитись". А взагалі-то має бути конткретний документ, який підтверджує заборону реєструвати авто представництв нерезидентів. Якби там не було, але представництво - резидент України і має бути вісомий аргумент про таку заборону.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999