Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штатна чисельність працівників в звіті у ПФУ!!!

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Доброго дня! Допоможіть розібратись з питанням штатних працівників у звіті в ПФУ.
У мене є штатний розпис для 5 штатних одиниць, але 2-є з них працюють по сумісництву, 4 години на день.Тобто середньооблікова чисельність штатних працівників у мене - 3. А от щодо Штатної чисельності розгубилась, проставляти 5 чи також 3 ?
В методології заповнення зазначено :
— Штатна чисельність працівників це встановлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), з якими укладено трудовий договір (контракт) відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), в якому зазначено розмір окладу для конкретної посади.
Вибачте, не правильно відповіла. В Штатну чисельність не включаються сумісники (чомусь), тому все-таки 3


Дякую, так і зробила.
А якщо за попередній місяць я помилку зробила і проставила 3 - це потрібно виправляти?
У меня этот вопрос давно стоит так как много совместителей. Согласно иструкции вродебы сов не учитываются, ПФ говорит что обязательно учитывается. Кажись в журнале "Бухгалтерия" в консультации написали что до конца этот вопрос не урегулирован.
присоединяюсь к совместителям-как быть с фондом инвалидов?учитывать их в среднюю численность?а то у меня из 7-ми человек 4 совместителя,и не знаю теперь как брать 8-го,инвалида или нет...
Quote
Natka
присоединяюсь к совместителям-как быть с фондом инвалидов?учитывать их в среднюю численность?а то у меня из 7-ми человек 4 совместителя,и не знаю теперь как брать 8-го,инвалида или нет...
норматив рассчитывается относительно среднесписочной численности штатных сотрудников (туда совместители не включаются)
Quote
Marina D.
Quote
Natka
присоединяюсь к совместителям-как быть с фондом инвалидов?учитывать их в среднюю численность?а то у меня из 7-ми человек 4 совместителя,и не знаю теперь как брать 8-го,инвалида или нет...
норматив рассчитывается относительно среднесписочной численности штатных сотрудников (туда совместители не включаются)

т.е. спокойно брать обычного человека и не париться?
Для звіту у фонд інвалідів:
У рядку 01 відображається середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу за рік, яка визначається відповідно до пункту 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 № 286 та зареєстрованої Міністерством юстиції України 30.11.2005 за № 1442/11722 (із змінами).
(2.6. Не включаються до облікової кількості штатних працівників такі категорії:
2.6.1 прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств).

У рядку 02 відображається середньооблікова кількість штатних працівників за рік, яким відповідно до чинного законодавства встановлена інвалідність.
Показник рядка 03 визначається для роботодавців, у яких працює від 25 осіб, шляхом множення показника рядка 01 на 4 %, а для роботодавців, у яких працює від 8 до 25 осіб, дорівнює 1 особі.
Так що ви не попадаєте в цю категорію.
Quote
Naty
У меня этот вопрос давно стоит так как много совместителей. Согласно иструкции вродебы сов не учитываются, ПФ говорит что обязательно учитывается. Кажись в журнале "Бухгалтерия" в консультации написали что до конца этот вопрос не урегулирован.

Так включаем совместителей в штатное количество или нет ( мне в 2х районах инспектора ответили по-разному)
Quote
Lina_Lina
Quote
Naty
У меня этот вопрос давно стоит так как много совместителей. Согласно иструкции вродебы сов не учитываются, ПФ говорит что обязательно учитывается. Кажись в журнале "Бухгалтерия" в консультации написали что до конца этот вопрос не урегулирован.

Так включаем совместителей в штатное количество или нет ( мне в 2х районах инспектора ответили по-разному)

включаєм.
їхні посади ж є в штатному розписі. значить вони штатні працівники.
А если у меня 4 совместителя работают по 4 часа? Это будет 2 человека?
Quote
Lina_Lina
А если у меня 4 совместителя работают по 4 часа? Это будет 2 человека?
Нет, это в эквиваленте полной зхайнятости будет 2, а просто штатные - 4
В ПФ здаються середньообл. чисельність-усі ,крім сумісників і декретчиків.
штатна чисельність-всі,крім сумісників+декретчики.
Застраховані -всі ,що мають нарахування.
Інструкція зі статистики кількості працівників.
Quote
x_yulia
В ПФ здаються середньообл. чисельність-усі ,крім сумісників і декретчиків.
штатна чисельність-всі,крім сумісників+декретчики.
Застраховані -всі ,що мають нарахування.
Інструкція зі статистики кількості працівників.
Точно, яж уже розбиралася і забула про це. Так що 4 сумісника - це штатних - 0
2.6. Не включаються до облікової кількості штатних
працівників такі категорії:
2.6.1 прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств.
Працівник, який отримує на одному підприємстві дві, півтори
ставки, тобто оформлений за сумісництвом на тому самому
підприємстві, де й основне місце роботи (внутрішнє сумісництво),
або менше однієї ставки, в обліковій кількості штатних працівників
враховується як одна фізична особа;
в Пенсионном отчете другая логика по штатной численности

- Штатна чисельність працівників – це встановлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), з якими укладено трудовий договір (контракт) відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), в якому зазначено розмір окладу для конкретної посади.

по среднесписочной - ссылаются на 286-ю инструкцию, здесь всё пучком!
Снова сбили с толку. Так включаем или нет?????????????????????????
А ви включаєте саме кількість працівників чи кількість штатних посад? а то в мене 2 зовнішніх сумісників на 0,5 ставки, їх рахувати як двох працівників чи як 1 штатну одиницю?
Я декретчицу включаю в штатную численность...
Поднимаю старую тему. У меня 10 сотрудников. 1- штатный, 9- по совместительству по 4 часа.
В отчете ЕСВ ставим
-середньообл. кільк. штатних--1
- штатна чисельність- 10
Исправьте меня если не так.
Все вірно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Lina_Lina
Поднимаю старую тему. У меня 10 сотрудников. 1- штатный, 9- по совместительству по 4 часа.
В отчете ЕСВ ставим
-середньообл. кільк. штатних--1
- штатна чисельність- 10
Исправьте меня если не так.

И я так делаю.
Помогите чайнику!!!! А если 2 совместителя и 1 декретчица то
штатна чисельність- 3
середньообл. кільк. штатних--0?confused smiley
так



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050500000000009