Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списання Кт заборгованості

Відправлено користувачем ОЛО 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть ,будь ласка, я хочу списати Кт заборгованість Дт 311 Кт 361, ця помилка виникла ще далеко до мене, але баланс псує, чи треба якось це оподатковувати?
А до чого тут 361 ?
Погашали якусь заборгованісь за послуги, я можу це бачити тільки по випискам,і по ж/о, більше всього, бух. не відписав актів, але податкові відписані, я всі знайшла. Попередній бух. вела бухгалтерію без копм'ютера. Тієї організації, яка присилала кошти, вже не існує.


Т.е. Вам проплатили деньги, но Вы не произвели отгрузку? Тогда Вы должны сторнировать НО (по истечении 3-х лет) и всю сумму с НДС включить в ВД, т.к. это у Вас безвозвратная финансовая помощь. Т.е. в декларации по прибыли ряд. 01.1 будет с "-" сумма без НДС, а ряд. 01.6 - "+" сумма с НДС. Я делаю таким образом.

с ув.
Спасибо большое.
Нет, Пенка, не совсем так. Допустим три года назад Вы включили 100 грн. в ВД, ряд. 01.1 в деке, по истечении этих трех лет, Вы сторнируете ряд. 01.1 - 100 грн., а всю сумму с НДС - 100+20=120 грн. ставите в ряд. 01.6 деки. В декларации по НДС заполняете приложение № 1 с формулировкой "Закінчення строку позовної завності щодо отриманої передоплати за продукцію, відсутність об"єкта оподаткування".

с ув.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040600000000002