Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Код 157 при видачі коштів під звіт

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
В новій звітній показати тільки те що недопоказали в звітній...
бо задвоїться...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я не согласна. Нова звитна подается полная с исправлениями, а если уточненка ,то только то что Вы исправляете.


по поводу копий документов в "Веснике налоговой службы" №39:
"Законом Украины «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно государственной налоговой службы и в связи с проведением административной реформы в Украине» (вступил в силу 12.08.2012 г.) внесены изменения, в частности, в ст. 20 Налогового кодекса. Раньше пп. 20.1.29 п. 20.1 ст. 20 этого Кодекса было предусмотрено, что органы ГНС имеют право осуществлять контроль за соблюдением норм законодательства по вопросам регулирования обращения наличных (кроме банков) и порядка проведения наличных расчетов за товары (услуги), за наличием документа, подтверждающего государственную регистрацию юридических лиц и физических лиц — предпринимателей; лицензий на осуществление видов хозяйственной деятельности, которые подлежат лицензированию, с последующей передачей материалов о выявленных нарушениях органам, выдавшим эти документы; торговых патентов.

Со вступлением в силу вышеуказанного Закона налоговики не имеют права требовать от субъектов хозяйствования наличия документа, подтверждающего государственную регистрацию юридических лиц и физических лиц — предпринимателей."
Quote
Lina_Lina
Я не согласна. Нова звитна подается полная с исправлениями, а если уточненка ,то только то что Вы исправляете.
4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого
податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий
податковий розрахунок подаються на підставі інформації з
попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію
лише по рядках та реквізитах, які уточнюються.

тут как бы спорить не о чем
[buhgalter911.com]
здесь пишут что нужно отражать выплаты ФОПам в 1ДФ
нужно. иначе при проверке - штраф 510 грн. говорю из опита.
Quote
Blick
Ой, а я где-то читала консультацию, кажется со ссылкой на ЕБНЗ (там правда было о гостиничных счетах), что если сотрудник расплатился, то предприятие не налоговый агент и не показывает в 1ДФ. И как-то это было связано с тем, что ФЛП 2 группы оказывал услуги проживания, которые он предприятиям оказывать не может. Но раньше я всегда показывала в 1ДФ ФЛП, прошедших по авансовым отчетам.

Только-что звонила в налоговую справку (454-16-13) мне ответили что если покупка у ФОП на едином налоге - не показываем, если на общей системе - тогда мы являемся налоговым агентом и отражаем в 1ДФ(это по командировкам).
Quote
RAT
Quote
Lina_Lina
Я не согласна. Нова звитна подается полная с исправлениями, а если уточненка ,то только то что Вы исправляете.
4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого
податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий
податковий розрахунок подаються на підставі інформації з
попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію
лише по рядках та реквізитах, які уточнюються.

тут как бы спорить не о чем


1. Если до истечения срока представления налогового расчета налоговый агент выявляет ошибки в ранее поданном за текущий отчетный период налоговом расчете, он обязан подать новый налоговый расчет. При этом штрафные санкции и административные штрафы не применяются, а ранее поданный налоговый расчет отменяется.
А як бути в такій ситуації. Підприємець єдиний податок не платник ПДВ без найманих працівників в декларації 1-дф не відобразив постачальників ФОПів. Зараз планує закритись. Мучають здані звіти 1-дф з невідображеними ФОПами.
Чи має сенс подавати уточнюючу.
Да ) - будуть правильні дані, не оштрафують за неправильно поданий звіт;

Проти подачі уточнюючої :
- не оштрафують за неправильно поданий звіт, але існує велика імовірність штрафування за уточнюючу;
- можуть не побачити ці виплати ФОПам (в деклар. пдв - підприємець відображається як "інші", хоча в деклар. по прибутку за 2012 р. відображ. доходи і витрати у розрізі контрагентів).
Підкажіть які є ще за і проти. Дякую.
Quote
Lina_Lina
Quote
RAT
Quote
Lina_Lina
Я не согласна. Нова звитна подается полная с исправлениями, а если уточненка ,то только то что Вы исправляете.
4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого
податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий
податковий розрахунок подаються на підставі інформації з
попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію
лише по рядках та реквізитах, які уточнюються.

тут как бы спорить не о чем


1. Если до истечения срока представления налогового расчета налоговый агент выявляет ошибки в ранее поданном за текущий отчетный период налоговом расчете, он обязан подать новый налоговый расчет. При этом штрафные санкции и административные штрафы не применяются, а ранее поданный налоговый расчет отменяется.

в порядке 1020 такого нет

мнение налогового инспектора - чушь, ответ в ЕБЗ тоже не очень, но зачем постить здесь такие инсинуации?
Quote
tax_agent
они должны штрафануть за неправильно поданные 1ДФ, а не доначислять НДФЛ.

Согласна. А вообще, я где-то читала, что если работник покупает для фирмы (товары, услуги) за свой счет, то налоговая приравнивает эти суммы к выданым деньгам под отчет, и еще и за несвоевременный авансовый отчет может оштрафовать.
Так как правильно,если в сданый 1ДФ надо добавить строчку,подаю нова звитна с одной строчкой или все что было+1
ІV. Порядок проведення коригувань

4.1. Коригування поданого і прийнятого податкового розрахунку проводяться на підставі самостійно виявлених податковим агентом помилок, а також на підставі повідомлень про помилки, виявлені органом ДПС.

4.2. У разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.

4.3. Уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються органами ДПС до податкового агента.

4.4.1. Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати "1" – на вилучення рядка.

4.4.2. Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" – на введення рядка.

4.4.3. Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно вилучити помилкову інформацію відповідно до підпункту 4.4.1 цього пункту та ввести правильну інформацію за правилами підпункту 4.4.2 цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому раз і в першому рядку в графі 9 указується "1" - рядок на вилучення, а в другому – "0" - рядок на введення.

Якщо подала новий рядок без "0"?Здати ще раз з 0?
Quote
wabaw111
Якщо подала новий рядок без "0"?Здати ще раз з 0?
по-моему ноль и прочерк тождественны, тогда ничего не подавать
А з яких пір за подачу уточнюючої платиться штраф? я подавала уточнюючу за 2 кв. 2012р. в 4 кв. 2012р.---Слава Богу, ніякого! Це коли податкова знайде помилки---тоді так.
Quote
Шустрик
виписку=витяг... по закону ЄСВ

Які ці виписки=витяги? Розкажіть
Quote
Шустрик
Свідоцтво ЄП треба було завжди...
виписку з закону про ЄСВ...

То було виправлення до цього посту, шо
не виписки, а витяг - по закону ЄСВ потрібен
для підтвердження видів діяльності, шоб не
нараховувати ЄСВ на виплати ФОПам...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не нужен уже никакой витяг по єсв, Закон 5410, там же ведомости теперь
Quote
Шустрик
Quote
Шустрик
Свідоцтво ЄП треба було завжди...
виписку з закону про ЄСВ...

То було виправлення до цього посту, шо
не виписки, а витяг - по закону ЄСВ потрібен
для підтвердження видів діяльності, шоб не
нараховувати ЄСВ на виплати ФОПам...
Якщо я не помиляюсь, витяг береться ФОПами в податковій, за які треба платити їм близько 75,00 грн.? А копії Св-ва ЄП не достатньо? Там також зазначаються види діяльності ФОПів
Quote
Iryna_K
Quote
Шустрик
Quote
Шустрик
Свідоцтво ЄП треба було завжди...
виписку з закону про ЄСВ...

То було виправлення до цього посту, шо
не виписки, а витяг - по закону ЄСВ потрібен
для підтвердження видів діяльності, шоб не
нараховувати ЄСВ на виплати ФОПам...
Якщо я не помиляюсь, витяг береться ФОПами в податковій, за які треба платити їм близько 75,00 грн.? А копії Св-ва ЄП не достатньо? Там також зазначаються види діяльності ФОПів

Не в податковій а у реєстраторів...
Читайте вище, Міша ж для вас написав...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Коли я приймаю чеки від ФОП під авансові звіти, то лише підшиваю їх копії Св-ва про держ.реєстрацію і ЄП, а щодо ПФ---запитувала в інспектора, казали ЄСВ сплачувати не треба. Не знаю... Підкажіть де я помиляюсь...
Все правильно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Михаил, Шустрик я Вам дуже вдячнаwinking smiley
Может кто здесь откликнется на мою проблему. в 1кв ошибочно задвоила сумму НДФЛ теперь не знаю что делать подавать уточненку или нет? штраф будет или нет?
Ну якшо ви не виправите - то буде недоїмка...
Все-одно припаяють штраф, я вважаю, краще виправити...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
допоможіть мені, я не вкл одну суму по спд за 2 кв 13р.. напр.у Свети було 2 суми : 100,00 і 50,00грн ,а я показала в 1дф тільки 100,00 і код 157,,, а 50,00ні як мені зараз показати в новій звітній?
Просто покажіть 50 грн. і воно підтягнеться до тих 100-а, шо
ви показали вже в звітній... Але більш нічого не показуйте, лише
помилку, бо задвояться дані...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я пишу- звітний новий за 2 квартал 13р. податковий номер і 50грн і код 157 і все?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000465