Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

визначення суми витрат.

Відправлено користувачем люда. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
визначення суми витрат.
підприємець, загальна система.(торгівля алк.напоями)
Товар реалізовано, підтвержуючих док. на придбання такого товару немає, при визначенні чистого доходу у витрати ставлю 25% від валу(тобто виручки).Питання : 25% від валу, з ПДВ чи без ПДВ.
дякую.Elochka79 , ще хочу спитати у Вас, якщо ви знаєте, звичайно.ОТримуємо товар по накладній, а оплату за цей товар, тобто чек про оплату привозять постачальники пізніше.Получається, витрати підуть тільки з того числа, з якого ми оплатили, так? мені це потрібно для книги доходів і витрат.накприклад товар прийшов 20 числа , 21 числа його продали, а 23 тільки оплатили.Значить витрат 21 числа не буде( тобто буде тільки 25% від валу), а як же бути з 23 числом.Якщо знаєте, дайте будь-ласка відповідь.


ВР по первому событию - Если приход товара (накладная) 20 числа то это первое событие (Это зависит от статуса поставщика, хотя по-моему алкоголь только на общей системе) .
Разница ВД и ВР и будет ваша налогооблагаемая прибыль. Из нее 25% - налог на прибыль.
Я надеюсь я правильно поняла ваш вопрос, извините - если нет (с алкоголем не сталкивалась).
Re: визначення суми витрат.
извините, причем здесь підприємець и 25% (25% це для юросіб податок на прибуток), дляпідприємців інше законодавство.
Я знаю, maxiz, що не 25% а 15%, через що питання витрат залишилось без відповіді.
Одні говорять що витрати прив.підприємця йдуть по першій події, другі по касовому методу????
От я і вагаюся.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999993