Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Предоплата и дата налоговой.

Відправлено користувачем Инна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мы кинули деньги 03.11.2008 поставщику.
Поставщик выдал нам налоговую и расходную 06.11.2008.
Дату на налоговой изменить отказывается, бо дурак.

Как считаете, можно так оставить? В принципе один ведь период, разница в 3 дня...
А почему сразу дурак...может банк задержал деньги и поставщику они упали 6 числа.....
ХМ...ТОЖЕ ВАРИАНТ, А ЧТО В ТАКОМ СЛУЧАЕ ДЕЛАТЬ?


нет. деньги у него были 03.11.2008. суть вопроса не в этом ведь..winking smiley smiling smiley
Инна, тогда понятно. Я бы ничего не делала, но это лично мое мнение.

с ув.
в смысле ничего? включили бы в НК 06.11.2008, по дате выписки нн?
из-за трех дней морочить голову как-то облом, хотя єто неправильно smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Да. Монна Нонна расшифровала smiling smiley

с ув.
спасибо, намек понятенsmiling smiley
зГІДНО зу про ПДВ у ст. 7.5.1 датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається дата здійснення першої операції, в вашому випадку це дата списання коштів з банківського рахунка платника податку в оплату товарів....

а датою виникнення податкових зобов"язань по пунтку 7.3.1 є або дата зарахування коштів від покупців на банківський рахунок...

тобто якщо їм прийшли гроші 06.11, то й зобов"язання у них з"явилися 06.11.
а що з вами робити... думаю ви маєте право до 3-х років собі поставити в подат.кредит
\\из-за трех дней морочить голову как-то облом, хотя єто неправильно

я бы не была так кагорична, было письмо ГНАУ, что НН, выписанная неправильной датой является недействительной. Причем основания есть для этого достаточно законные. Если захотят придолбаться, то проблемы будут. Я бы как раз в такой ституаци поменяла.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000002