Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Поворотна фінансова допомога від засновника, як відобразити в 1ДФ?

Відправлено користувачем ksuha_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Будь ласка, підкажіть, як відобразити поворотну фінансову допомогу від засновника в 1ДФ, яку вже повернули, і не повернули (у нас декілька договорів)? Дякую.
В 1-ДФ показываете только ту ПФД, которую вернули .
В 3а и 3 - сумму, которую вернули, в 4а и 4 прочерки.Ознака доходу ( гр.5) 153.


Я тоже в 2011 и 2012 году так показывала. А сейчас мою коллегу проконсультировал ее инспектор в налоговой ,что нужно показывать не только когда мы возвращаем, но и когда вносится ВФП. Бред какой-то.
Quote
Lina_Lina
Я тоже в 2011 и 2012 году так показывала. А сейчас мою коллегу проконсультировал ее инспектор в налоговой ,что нужно показывать не только когда мы возвращаем, но и когда вносится ВФП. Бред какой-то.

Ну инспектора слушать необязательно, зачастую они несут чушь
Підтримую Клубнічку, зачастую інспектори такого наговорять, що потім ще після них помилок наробиш і уточнень напосилаєш
а зачем ее показывать в 1 дф - это же не доход физ лица?
Подскажите, пожалуйста, учредитель (он же директор) внес собственные ден. средства на счет предприятия как возвр. фин. помощь. Т.к. кассы у нас нет, я хотела возвращать ф.помощь на личный счет директора (на него же перечисляю авансы и з/пл). Решила проконсультироваться у нашего операциониста банка и спросила, можно ли перечислить деньги на этот же счет директора и что писать в платежке при возврате помощи? А она мне сказала что нельзя и только через кассу! Я все таки склоняюсь к своему варианту, но хотела бы услышать мнение более опытных коллег. Спасибо!
Quote
Irulik
Подскажите, пожалуйста, учредитель (он же директор) внес собственные ден. средства на счет предприятия как возвр. фин. помощь. Т.к. кассы у нас нет, я хотела возвращать ф.помощь на личный счет директора (на него же перечисляю авансы и з/пл). Решила проконсультироваться у нашего операциониста банка и спросила, можно ли перечислить деньги на этот же счет директора и что писать в платежке при возврате помощи? А она мне сказала что нельзя и только через кассу! Я все таки склоняюсь к своему варианту, но хотела бы услышать мнение более опытных коллег. Спасибо!

если у директора обічная ЗП карта, то другие платежи на эту карту банк может не принять
или принять, но снять какой-то % (все зависит от условий обслуживающего банка)
если операционист говорит, лучше не делайте

а "завести" кассу на предприятии - не проблема
или побеседуйте с банком, чтоб повысить уровень существующей ЗП карты директора, чтоб туда принимались и другие платежи...
или пусть директор откроет себе другую карту

Quote
Lina_Lina
Я тоже в 2011 и 2012 году так показывала. А сейчас мою коллегу проконсультировал ее инспектор в налоговой ,что нужно показывать не только когда мы возвращаем, но и когда вносится ВФП. Бред какой-то.

и какой код предлагает инспектор?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
tax_agent
Quote
Irulik
Подскажите, пожалуйста, учредитель (он же директор) внес собственные ден. средства на счет предприятия как возвр. фин. помощь. Т.к. кассы у нас нет, я хотела возвращать ф.помощь на личный счет директора (на него же перечисляю авансы и з/пл). Решила проконсультироваться у нашего операциониста банка и спросила, можно ли перечислить деньги на этот же счет директора и что писать в платежке при возврате помощи? А она мне сказала что нельзя и только через кассу! Я все таки склоняюсь к своему варианту, но хотела бы услышать мнение более опытных коллег. Спасибо!

если у директора обічная ЗП карта, то другие платежи на эту карту банк может не принять
или принять, но снять какой-то % (все зависит от условий обслуживающего банка)
если операционист говорит, лучше не делайте

а "завести" кассу на предприятии - не проблема
или побеседуйте с банком, чтоб повысить уровень существующей ЗП карты директора, чтоб туда принимались и другие платежи...
или пусть директор откроет себе другую карту
Это не зарплатная карта, а личный счет директора. Чтоб получать на этот счет з/пл директор в бухгалтерию писал заявление с реквизитами своего счета.
Вот еще что, в договоре о предоставлении фин. помощи прописано, что возврат ден. средств будет осуществляться на такой-то № 125....44555 счета ,банк..и т.д., т.е указаны реквизиты этого счета директора.
Quote
Irulik
Quote
tax_agent
Quote
Irulik
Подскажите, пожалуйста, учредитель (он же директор) внес собственные ден. средства на счет предприятия как возвр. фин. помощь. Т.к. кассы у нас нет, я хотела возвращать ф.помощь на личный счет директора (на него же перечисляю авансы и з/пл). Решила проконсультироваться у нашего операциониста банка и спросила, можно ли перечислить деньги на этот же счет директора и что писать в платежке при возврате помощи? А она мне сказала что нельзя и только через кассу! Я все таки склоняюсь к своему варианту, но хотела бы услышать мнение более опытных коллег. Спасибо!

если у директора обічная ЗП карта, то другие платежи на эту карту банк может не принять
или принять, но снять какой-то % (все зависит от условий обслуживающего банка)
если операционист говорит, лучше не делайте

а "завести" кассу на предприятии - не проблема
или побеседуйте с банком, чтоб повысить уровень существующей ЗП карты директора, чтоб туда принимались и другие платежи...
или пусть директор откроет себе другую карту
Это не зарплатная карта, а личный счет директора. Чтоб получать на этот счет з/пл директор в бухгалтерию писал заявление с реквизитами своего счета.

если это личная карта, тогда можете перечислять
только вопрос в % за это перечисление
попробуйте связаться с кем-то еще из этого банка и пусть вам дадут больше информации

% за перечисление платится в рамках договора банковского счета, заключенного предприятием со своим банокм

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Жека
а зачем ее показывать в 1 дф - это же не доход физ лица?
+1
Підкажіть будь ласка, ми неприбуткова організація надали поворотну фін. допомогу сільськогосподарському колективу (юрособа), чи потрібно відображати таку допомогу в 1 ДФ. Дуже прошу допомогти.
ГУ Миндоходов
06.11.12 18:00
Доброго дня, Наталія!

Дякуємо за питання.

Відповідно до пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Згідно з пп.165.1.31 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.

Відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020, основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «153».

Якщо поворотну фінансову допомогу отримує юридична особа від фізичної особи та відповідно до термінів, які зазначаються у договорі позики, юридична особа повертає частину отриманої допомоги фізичній особі, то у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ відображається лише частина повернутої допомоги. Якщо допомога повертається у повному обсязі, то нарахована сума доходу буде відповідати сумі виплаченого доходу у вигляді поверненої суми поворотної фінансової допомоги.

Відповідно до п. 3 Порядку:

у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні;

у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом;

у графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством;

у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.

Отже, при виплаті доходу на користь фізичної особи у вигляді поворотної фінансової допомоги за ознакою доходу ”153” в податковому розрахунку за ф.№1ДФ відображається сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу - у графі 3, а у графі 4а (нарахований податок на доходи фізичних осіб) та графі 4 (перерахований податок на доходи фізичних осіб) проставляється нуль.
бред полныйeye rolling smiley
сами сослались на норму, по которой ни получение, ни возврат ВФП не включается в доходы физ.лица, а потом приплели справочник признаков доходов...

а что странного? все стандартно, вначале написать бред, которому никто не поверит, а потом выписывать штрафы и отстаивать их в суде... наша система

знаю точно, что при проверке смотрели на ВФП от учредителя, я тогда отображала возврат, и их это устроило.
Quote
natha_lia
а что странного? все стандартно, вначале написать бред, которому никто не поверит, а потом выписывать штрафы и отстаивать их в суде... наша система

знаю точно, что при проверке смотрели на ВФП от учредителя, я тогда отображала возврат, и их это устроило.
а если бы не отображали, что бы было? smiling smiley
Quote
Котег :-)
Quote
natha_lia
а что странного? все стандартно, вначале написать бред, которому никто не поверит, а потом выписывать штрафы и отстаивать их в суде... наша система

знаю точно, что при проверке смотрели на ВФП от учредителя, я тогда отображала возврат, и их это устроило.
а если бы не отображали, что бы было? smiling smiley

привіт, Олексію. написали би порушення, просто порушення і все, я бачила один раз в акті перевірки було вказано, що не відобразили в 1ДФ видачу поворотної допомоги праціникам

да, без штрафа smiling smiley там не за что штрафовать. тока медвежью услугу ЧПшникам оказываете
да и порушення там нету, если по закону
Quote
Galla
Quote
Котег :-)
Quote
natha_lia
а что странного? все стандартно, вначале написать бред, которому никто не поверит, а потом выписывать штрафы и отстаивать их в суде... наша система

знаю точно, что при проверке смотрели на ВФП от учредителя, я тогда отображала возврат, и их это устроило.
а если бы не отображали, что бы было? smiling smiley

привіт, Олексію.
Привіт!! як справи? smiling smiley
т.е если не покажу в 1ДФ возврат фин. помощи от учредителя, то штрафа не будет??
Quote
ксенья
т.е если не покажу в 1ДФ возврат фин. помощи от учредителя, то штрафа не будет??
нет smiling smiley
на чем основываетесь, по поводу отсутствия штрафа? А как же недостоверные данные в 1ДФ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043100000000001