Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Аліменти

Відправлено користувачем Liusik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Аліменти
Прийшов виконавчий лист про аліменти. Двоє дітей 11, 15 років. У папуні цього мінімальна з/п, а платити потрібно не менше 30% прож. мінім. на дитину відповідного віку. Це: 210,30*2=420,60.А йому , тобто папі нічого не лишиться. Що робити? Чи є обмеження щодо зарплати папи?
Re: Аліменти
"Загальний розмір усіх відрахувань при кожній виплаті заробітної плати не може перевищувати 50% , крім стягнення аліментів на неповнолітніх дітей де можливе стягнення до 70%". Це в роспорядженні написано. А може 70% ? я в заблуждении.


Re: Аліменти
"Загальний розмір усіх відрахувань при кожній виплаті заробітної плати не може перевищувати 50% , крім стягнення аліментів на неповнолітніх дітей де можливе стягнення до 70%". Це в роспорядженні написано. А може 70% ? я в заблуждении. - ТАК И ЕСТЬ, ДО 70% (В КЗОТЕ ОБ ЭТОМ СКАЗАНО)! Я ДУМАЮ, ЧТО ЭТО ТАКЖЕ МОЖЕТ КАСАТЬСЯ СИТУАЦИИ, КОГДА РАБОТНИК НАНЕС УЩЕРБ ПР-Ю.
Re: Аліменти
Загальний розмір утримань із заробітної плати на виплату аліментів на неповнолітніх дітей не може перевищувати 70% зарплати , яка належить до виплати працівникові (ст. 26 Закону про оплату праці).
Re: Аліменти
Спасибо. Єто такая волокита. И всё на бедніх бухов. Ну за что такое наказание? Почему бы этой службе исполнительной не заниматься этим самим? За что они только деньги получают? Задолбали.... Это у меня сегодня депресняк по-моему. Зарплату дали. Маааахонькую..... Аж страшно. Я в декретном дома больше получала.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000278