Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

больничный

Відправлено користувачем Taifun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
больничный
Подскажите, при расчете больничного, учитываются дни отпуска или нет?
Re: больничный
вопрос не совсем понятен.

Для расчета сред.з/п - начисленные отпускные тоже учитываются
Re: больничный
Сумма отпускных в расчет больничных не входит


Re: больничный
Re: больничный
Спасибо, что заставили сомневаться, проверила себя - да,отпускные не входят в расчет ср.з/п.
Re: больничный
Новачок не можу найти свою тему,модератори перекиньте будьласка куди треба,питання стосується лікарняних і фонду соцстраху:підкажіть будь ласка,хто нараховує зарплату зі стажем,мій приклад,лікарняний відкрив в грудні про що повідомив кадровика,закрив 10 січня,мені лікарняних в грудні нарахували 0 залишивши без засобів на існування сказавши ,що листок зданий в січні тоді і нарахують і 2 питання,підприємство в січні згідно наказу до 9 числа працювало без збереження заробітньої плати,в табелі мені ставлять не лікарняний ,а так як всім без збереження і кажуть ,що я втратив можливість,крім всього,на мінус 7 днів взяти в 2009 році відпустку за свій рахунок,не 15 днів,а лише 8,хоча в мене лікарняний був і заяви за власним бажанням не міг написати фізично на ці січневі дні!Підкажіть професіонали+документи на що спитатись
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026400000000004