Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Подскажите плиз по отпуску

Відправлено користувачем lediYu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
rainy_days
Штат маленький, але працівник не пожаліється.
Дівчатка , а що тут не така вже сильна хімія - Просто переробляю Табель, проставляю за якісь дні менше відпрацьованих годин, і відповідно на суму недоплати зменшую оклад в місяці нарахування і виплати відпускних, а відпускні нараховую правильно. Сума кінцева не зміниться, і звіти не треба уточнювати.
ви праві,можна і таким чином зробити
Quote
rainy_days
Штат маленький, але працівник не пожаліється.
Дівчатка , а що тут не така вже сильна хімія - Просто переробляю Табель, проставляю за якісь дні менше відпрацьованих годин, і відповідно на суму недоплати зменшую оклад в місяці нарахування і виплати відпускних, а відпускні нараховую правильно. Сума кінцева не зміниться, і звіти не треба уточнювати.
ага, всё повязано smiling smiley
а почему это Вы в отчете за февраль по ЕСВ с типом нарахування 10 отразили меньшую сумму, а в строке зар.платы больше? )))
Я ці виплати одним рядком показувала в звіті ЄСВ, читала консультацію, що це не відпускні за певний місяць і 10 тип на них не поширюються.


Quote
rainy_days
Я ці виплати одним рядком показувала в звіті ЄСВ, читала консультацію, що це не відпускні за певний місяць і 10 тип на них не поширюються.
а из инструкции этот момент поняла иначе, заполняла выделенно.
Маріночка, в будь-якому випадку у мене б були при перевірці проблеми, а так вдруг пронесе smiling smiley
Ситуація така нараховую відпускні за вересень-жовтень в вересні. В звіті ЄСВ показую 2 рядками, з розбивкою сум по місяцях. В жовтневому звіті покажу тільки дні перебування в трудових відносинах (кількість днів відпустки, бо останнім днем відпустки буде звільнення). Все правильно? І відпускні всі включені в розрахунковій відомості за вересень будуть?
Доброго дня!!! Вперше у мене перехідні відпускні і щось запуталась із ПДФО. Відпустка з 22,05 по 02.06.
Нараховано у травні зп за 12 днів 1010,53 + індексація 42,63 + відпускні 608,64 (за 10 днів травня 507,2 + 2 дні червня 101,44 )=1661,80
Утримую 3,6% ЄСВ = 59,82
Тепер ПДФО за травень (1010,53+42,63+ 507,2)- ЄСВ 56,17 -609 ПСП))*0,15=134,28
На руки = 1661,8-59,82-134,28 = 1467,70.
Так у мене рахує 1-С.
Тобто, суму відпускних за червень 101,44 для розрахунку ПДФО потрібно включати у червні .Будь ласка, перевірте чи так правильно?
1. расчет и выплата отпускных
608,64 - 21,91 ЕСВ - 88,01 НДФЛ = 498,72

2. расчет дохода за май
1010,53+42,63+507,20 - 56,17 - 134,28 = 1369,91
на руки за минусом отпускных наперед 871,19

нельзя выплатить доход и не удержать НДФЛ
Я просто не розумію скільки ПДФО я повинна отримати із працівника і перерахувати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035