Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

рядок 26 знову хелп

Відправлено користувачем halina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
рядок 26 знову хелп
ситуація така. Підприємство відносно нове (2 р), діяльність практично не проводиться, тільки одна оперція на рік щоб не втратити свідоцтво платника ПДВ. Є рядок 26 , який податкова інтенсивно намагається забрати. Цього місяця знову не хочуть приймати декларацію з ПДВ і навязують значення рядка 26 перенести в рядок 25.2.
Я правильно розумію, якщо ми це зробимо, то ми фактично втратимо цю суму, оскільки підприєжмство не мають права на бюджетне відшкодування (- мають обсяги оподатковуваних операцій за останні 12 календарних місяців, менші, ніж заявлена сума бюджетного відшкодування (крім нарахування податкового кредиту внаслідок придбання (будівництва) основних фондів)?

. Чи все таки я помиляюсь і та сума буде висіти до того часу, поки не почнеться діяльність (десь за 2 роки)?
Re: рядок 26 знову хелп
Я думаю ви помиляєтесь. Просто в 26 строчці Декларації з ПДВ ви її бачите кожен раз як складаєте наступну декларацію, але по особовому рахунку ця сума не проходить. А якщо ви проведете цю суму по 25 строчці (в рах.майбутніх періодів), то ця сума засвітиться в ДПІ по вашому особовому рахунку. Можуть захотіти зробити камеральну перевірку , але в цьому нічого страшного немає (можуть захотіти побачити податкові накладні, які сформували строчку 25). В наступних податкових деклараціях ця сума вже не буде крутитись (24-26 строчки), ви просто про неї пам`ятайте і все. А перед тим , як у вас повинно буде з`явитись податкове зобов`язання, сходіть на звірку -пересвідчитесь, що сума є на особовому рах. і показуйте собі ПЗ.
Успіхів.
halina Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> ситуація така. Підприємство відносно нове (2 р),
> діяльність практично не проводиться, тільки одна
> оперція на рік щоб не втратити свідоцтво платника
> ПДВ. Є рядок 26 , який податкова інтенсивно
> намагається забрати. Цього місяця знову не хочуть
> приймати декларацію з ПДВ і навязують значення
> рядка 26 перенести в рядок 25.2.
> Я правильно розумію, якщо ми це зробимо, то ми
> фактично втратимо цю суму, оскільки підприєжмство
> не мають права на бюджетне відшкодування (- мають
> обсяги оподатковуваних операцій за останні 12
> календарних місяців, менші, ніж заявлена сума
> бюджетного відшкодування (крім нарахування
> податкового кредиту внаслідок придбання
> (будівництва) основних фондів)?
>
> . Чи все таки я помиляюсь і та сума буде висіти до
> того часу, поки не почнеться діяльність (десь за 2
> роки)?


Если Вы не имеете права на бюджетное возмещение, то и заполнять стр.25 не имеете права. Так и говорите инспектору, и заполняйте 26 стр.


Re: рядок 26 знову хелп
які штрафні санкції, якщо фірма все таки заповнить, не маючи права на бюджетне відшкодування і якщо можна ссилку
Re: рядок 26 знову хелп
все знайшла.питання знімається
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000338