Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова!! Декларація до відома!!

Відправлено користувачем Аська 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть буд ласка!!! Здавали декларацію з ПДВ за серпень, в податковій з початку не хотіли приймати, посилаючись на те що липнева декларація прийнята до відома і вам надіслано листа якого вони не можуть знайти і ми повинні сплатити 170 грн. штрафу, але нам ні чого не надійшло. Здавши декларацію за серпень почали хвилюватись щоб і ця не була прийнята до відома, подзвонили інспектору щоб з’ясувати в чому була помилка або чого декларація за липень прийнята до відома щоб на решті виправити помилку, відповідь була якась не зрозуміла, тобто ми в декларації за липень вказали в додатку 5 контрагентів за червень.
Підкажіть що робити??
Сто раз уже обсуждали ситуацию.
Якщо це вже обговорювалося, то підкажіть де бо не можу знайти.


"До відома"-это их личные фантазии, в законодательстве такого нет. Декларация или принята или не принята. Либо после принятия признана непринятой, в связи с отсутствием обязательных реквизитов. Порядок возврата такой деки прописан.
Все остальные приколы: "до видома", "прийнято з попередженням про можливысть невизнання"-фигня на постном масле, оспариваются иногда даже на телефонном уровне.
Подскажите, может ли налоговая расматривать правельность заполнения декларации 30 дней?
до видома - это и есть непринятая.
2181
Податкова звітність, отримана контролюючим органом від платника податків як податкова декларація, що заповнена ним всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, може бути не визнана таким контролюючим органом як податкова декларація, якщо в ній не зазначено обов'язкових реквізитів, її не підписано відповідними посадовими особами, не скріплено печаткою платника податків. У цьому випадку, якщо контролюючий орган звертається до платника податків з письмовою пропозицією надати нову податкову декларацію з виправленими показниками (із зазначенням підстав неприйняття попередньої), то такий платник податків має право:

надати таку нову декларацію разом зі сплатою відповідного штрафу;

оскаржити рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження.
Вони мені кажуть що можуть надіслати мені повідомлення про признання декларацію признаною до відома на протязі 30 діб, я такого не де не знайшла? Чи таке можливо?
Ну пришлют они такое письмо, что дальше?
Основания признать ее непринятой (О.О. написала какие именно) есть? Если есть, пусть укажут какие, если нет, то принята Ваша дека, а они пусть идут в сад. А если указывают основания для непринятия, которые вы не признаете, пишите жалобу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025900000000001