Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

проведение вакцинации сотрудников от грипа

Відправлено користувачем valeribuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вот и бухгалтерия должна бороться с грипом , кто что думает как правильней оформить вакцинацию :

на расходы предприятия это трудно будет отнести , а за счет прибыли предприятия это сделать можно.

однако чтобы не попасть на походный налог нужно чтобы лекарство которым будут проводить вакцинацию попадало в перечень основных лекарственных средств и изделий мед назначения утвержд постановлением КМУ № 400 от 29/03/2009г.

Прошу высказывать мнения
спасибо
не делать прививки или не проводить это через официоз ?


ну это не мне решать , на то есть руководители .
а по учету как считаете можно так будет оформить ?
Я думаю, что перечень не имеет к этому никакого отношения.
Вакцинация - дело добровольное. От болезни оно все равно не защищает

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Вакцинация конечно дело добровольное (как все у нас добровольно - принудительно) , а что подоходным?
[www.interpharm.kiev.ua] - вот чем хотят прививать .
я сам противник таких прививок , да и поздно уже (нужно было за 2-3 недели до того как а не сейчас)
однако чтобы не попасть на походный налог нужно чтобы лекарство которым будут проводить вакцинацию попадало в перечень основных лекарственных средств и изделий мед назначения утвержд постановлением КМУ № 400 от 29/03/2009г. ///

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.01.2003 р. N 725/6/17-0516

ДПАУ розглянула лист щодо оподаткування прибутковим податком з громадян сум коштів, витрачених підприємством на проведення профілактичних щеплень своїх працівників проти грипу, і повідомляє.

Згідно із Декретом КМУ від 26.12.92 р. "Про прибутковий податок з громадян" об'єктом оподаткування у громадян, які мають постійне місце проживання в Україні (ст. 2), є сукупний оподатковуваний дохід за календарний рік (що складається з місячних сукупних оподатковуваних доходів), одержаний з різних джерел як на території України, так і за її межами. При визначенні сукупного оподатковуваного доходу враховуються доходи, одержані як в натуральній формі, так і в грошовій (національній або іноземній валюті), в тому числі й такі, що утворилися в результаті надання за рахунок коштів підприємств, установ, організацій матеріальних і соціальних благ у грошовій і натуральній формі.

Зокрема, доходом працівника, що утворився в результаті надання йому за рахунок коштів підприємства матеріальних і соціальних благ у грошовій і натуральній формі (ст. 8 Декрету), вважаються і суми коштів, сплачені підприємством за свого працівника медичному закладу за надані йому медичні послуги, обов'язковість надання яких не передбачена чинним законодавством, зокрема Законом України "Про охорону праці".

Зазначені суми включаються з метою оподаткування прибутковим податком з громадян до одержаного працівником сукупного оподатковуваного доходу в тому періоді, в якому відбулося перерахування коштів медичному закладу.

Згідно із Законами України від 06.04.2000 р. N 1645-III "Про захист населення від інфекційних хвороб" (ст. 12) та від 24.02.94 р. N 4004-XII "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (ст. 27), в Україні обов'язковими є профілактичні щеплення із запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір.

Обов'язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань підлягають окремі категорії працівників у зв'язку з особливостями виробництва або виконуваної ними роботи. Групи населення та категорії працівників, які підлягають профілактичним щепленням, у тому числі обов'язковим, а також порядок і терміни їх проведення визначаються центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.

Згідно із Календарем профілактичних щеплень в Україні, розробленим відповідно до вищезазначених Законів України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (ст. 12) та "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (ст. 27), затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я України від 31.10.2000 р. N 276, щеплення проти грипу включено до переліку щеплень, які проводяться на ендемічних та ензоотичних територіях та за епідемічними показаннями, за визначеними групами медичного ризику, групами епідемічного ризику і високої можливості захворювання грипом, до яких, зокрема, відноситься персонал підприємств, установ, організацій (з метою запобігання спалахам).

За визначенням термінів, наведених у ст. 1 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Календар профілактичних щеплень - нормативно-правовий акт спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони здоров'я, яким встановлюється перелік обов'язкових профілактичних щеплень та оптимальні строки їх проведення.

Враховуючи, що щеплення проти грипу відноситься до обов'язкового профілактичного щеплення як проти інших відповідних інфекційних хвороб, за визначеними у Календарі групами ризику і високої можливості захворювання грипом, суми, витрачені підприємствами за проведення щеплення проти грипу за свого працівника, не включатимуться з метою оподаткування прибутковим податком з громадян до одержуваного ним сукупного оподатковуваного доходу.

 

Заступник Голови 
С. Гуржій 

 

Надруковано:
"Бухгалтерія",
N 7, 16 лютого 2004 р.

 
Спасибо Марусик все очень толково.
Мы своего дира убедили что ну его эту вакцинацию , может быть только хуже.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000296