Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточненый расчет по НДС - приложение 5

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Возник вопрос по бланку уточненного расчета по НДС:

Смотрим последний раздел уточненки, строки:

8.5 збільшення суми, що підлягала зарахуванню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (значення цього рядка переноситься до рядка 23.4 податкової декларації наступного звітного періоду2)

8.6 зменшення суми, що підлягала зарахуванню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (значення цього рядка переноситься до рядка 23.4 податкової декларації наступного звітного періоду2)
Смотрим декларацию:

23.3 значення рядків 8.5 та 8.6 додатка 5 (до Порядку заповнення та подання декларації) попереднього звітного (податкового) періоду*
23.4 зменшено/збільшено залишок від'ємного значення за результатами перевірки податкового органу
Что за чертовщина?
Может быть, в уточненке надо было указать "23,3", а не "23,4"?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Юля, это нормальноsmiling smiley
Они просто не успевают менять бланки. Это рейтинга не создает, понимаешь?)
Аааа, ну да. smiling smiley
А потом они у меня деку ноябрьскую не признают, когда я втулю цыфру в строку 23,3, а не в 23,4 smiling smiley))
Знаем мы эти штучки-дрючки smiling smiley))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


В податковій в курсі про ці розходження, я теж в 23,3 переносила, і куратор сама казала так робити. Їм же дозволено "маленькі неточності", зато в нас не приймуть якщо замість слова "найменування" стоїть "назва". Мене через це 2 рази завертали і казали що бланк старий , а я все ніяк зрозуміти не могла чого старий якщо бланк зі змінами від 27.04.09
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024999999999997