Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нерезидент в штате.

Відправлено користувачем Julay 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нерезидент в штате.
В штат проситься нерезидент, гражданин России. Идентификационный код - у него есть, он же и учредитель фирмы. Что б не получать разрешение на его трудоустройство в центре занятости, можно ли работать с ним на основании трудового контракта? И что тогда буде по налогообложению?
С ув.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!
Нужно получать разрешение в ЦЗ. Процедура Геморойная. И оплатить 2800 нада.
Если нет тогда ПДВЛ 30% без права на ВР.+ Штраф какойто. +Жопа.
Не советулу влазить в ето
Капец... он уже работетт. 30% подоходного удерживали, типа по трудовому договору.
Будет штраф?
С ув.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!


Не имет права работать. Позвоните в ЦЗ узнайте что за это будет
Спасибо!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!
У разі використання роботодавцем праці іноземців без дозволу на використання праці іноземця державна служба зайнятості стягує з роботодавця штраф за кожну таку особу у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом. Порядок накладення штрафу визначається Мінпраці. У разі несплати (відмови від сплати) протягом місяця у добровільному порядку зазначеного штрафу його стягнення провадиться в установленому законом порядку. Кошти від стягнутих штрафів спрямовуються до Фонду.
(Постанова КМ|Порядок|Перелік, КМ України, від 08.04.2009, № 322 "Про затвердження Порядку видачі, продовження строку дії та анулювання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства")

Процедура получения Разрешения дейстаительно геморройная, но возможная. Штраф реально ЦЗ начисляет.
А если заключить с ним хозяйственно-правовой договор? Он нам оказывает услуги... там директора по развитию и все такое?

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!
если у него вид на жительство"безстроковий" то разрешение в ЦЗ не нужно брать. письмо гнау от 18.02.08. №1367/6/17-0716
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035200000000001