Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оренда землі терміново

Відправлено користувачем Свет-Лана 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
підкажіть будь-ласка до розрахунку про оренду землі потрібно додавати,якісь додатки,крім відомостей ,і на що потрібно спиратись,роблячи цей розрахунок,земля у Києві,у минулому році після уточнення сума збільшилась у 12 разів,це у всіх так ,інспектор розрахувала так,ми давно продали будову, а договір не розірвано. Для компенсації від підприємства ,що придбало,потрібно обгрунтування ,(кажуть якогось листа з податкової ) такого збільшення ціни.Як бути?
Потрібно підписати додаток до договору оренди землі, а податкова (мені так здається) нічого не дасть.
Звіт:
Я здаю Деклараціюорендної плати земельної ділянки + додаток 1 до неї
ми фактично землею не користуємось,додатка до договору відповідно ніхто не підписував, додаток 1?


відомість додаток 1,зрозуміло.А якась нормативка?
Мы больше ничего не сдаем. Орендуем землю в 8 городах Украины. В Киеве, правда нет, но я думаю у всех одинаково....... Хотя.......smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998