Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Начисление зарплаты почасово и по окладам.

Відправлено користувачем Маргарита 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите , пожалуйста как быть если я январь и февраль делала начисление заработной платы по тарифной ставке , а не по часово. Хочу теперь поменять штатное расписание , задним числом, но если тарифную ставку разделить на норму рабочего времени чтоб получилась почасовая оплата выходит вот такая картина как быть: начисление 1200грн норма часов в январе 151 почасовая должна быть оплата 1200/151=7,947, т. е 7,95.Записываем в штатное расписание почасовая оплата 7,95. Но после начисления выходит так 151*7,95=1200,45. Проблема в том что я уже выплатила январскую и февральскую зарплату и налоги соответственно . Что делать ?Делать доплаты в марте всех недоплат и начислений ? со штрафами без???
а зачем его переделывать на почасовую?
Законом України від 25.06.2009 р. № 1574-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно погодинної оплати праці» внесено зміни до Кодексу законів про працю України від 10.12.71 р. (за текстом – КЗпП) та Закону України від 24.03.95 р. № 108/95-ВР «Про оплату праці» (за текстом – Закон № 108/95-ВР). З моменту набрання чинності цим Законом, а саме з 01.01.2010 р., в Україні запроваджується погодинна оплата праці.


В Украине вводится такое понятие, как минимальная почасовая зарплата! И данным Законом дано задание "Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону розробити та затвердити в установленому порядку механізм визначення та застосування мінімальної заробітної плати в погодинному розмірі".

Это не значит, что предприятие должно использовать ТОЛЬКО почасовую оплату труда - такие изменения в КЗоТ и в Закон "Об оплате труда" не вносились.

С ув.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000245