Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звірка декларацій

Відправлено користувачем Юли 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звірка декларацій
Зателефонували з податкової не йдуть суми по деклараціям з ПДВ та ПРИБУТКОВОЇ. В декларації по ПДВ я не вносила р. 11 (придбання без ПДВ). Виправити уточнюючими це не можливо . Треба напевно писати пояснення, але особливо цього не хочеться робити, тим більше що в цьому місяці писала пояснення на рахунок їх звірок по продажам (не йшли на суми комісійної торгівлі, хоча в декларації окремо ці суми виділялись). Інспектор особливо на поясненні не наполягала, але як буде правильніше, може все-таки написати пояснення, тим більше що і у звітах за 2009 р. така проблемка теж була .
Дякую.
Re: Звірка декларацій
Ох... да послать бы того инспектора подальше.... Разные налоги, разные законы, разные правила...
Как лучше - зависит от вашей конкретной ситуации.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Звірка декларацій
Може написати що я каюсь , більше не буду і вказати суми не вказані в деклараціях по ПДВ . Моє пояснення мені ніяк не зашкодить,? чи все таки -може?... чи якщо буду багато їм писати то те саме що їх в "дім запрошувати".


если запрос давали - ответ нужен
если нет - достаточно устного объяснения
Re: Звірка декларацій
Дякую всім.
Я почала виправляти помилки , в ТРАВНЕВИЙ реєстр заношу накладні та акти не платників ПДВ з кодом 40000000 . Та видом документів "У". та в мене виникло нове питання : як бути з авансами від не платників ПДВ. В реєстрі податкових накладних вони мають йти за оплатою (перша подія) . а до декларації по прибутку по актам.Получається в майбутньому також слід чекати дзвінка з податкової про розбіжностям відповідних рядків деки з ПДВ та ПРИБУТКОВИМ.
Підкажіть хто як робить в подібній ситуації . Дякую.
я не заношу в реестр и декларацию неплательщиков НДС - лень
Я заношу по актам, не хватало еще первое событие по ндс у неплательщиков высчитывать. Хотя я наверное не права...
Re: Звірка декларацій
Kahovka, я теж не відображала але зараз хочу почати. Зараз себе краще підстрахувати, що б не сказали платити за невірно складений звіт. У Порядку сказано : "У разі якщо товари (послуги) придбані в нерезидента, у
графі 7 відображається умовний ІПН "300000000000".
У разі якщо товари (послуги) придбані в особи, яка не
зареєстрована як платник податку, у графі 7 відображається умовний
ІПН "400000000000"......
У разі придбання у платника податку на додану вартість
товарів (послуг) та основних фондів, звільнених від оподаткування,
та тих, що не є об'єктом оподаткування, а також придбання в особи,
не зареєстрованої платником податку на додану вартість, у
графах 10, 12, 14 та 16 робиться позначка "Х".
Отже все-таки їх необхідно відображати.
да согласна я что это необходимо отображать smiling smiley

но ничего не могу с собой сделать - лень smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Звірка декларацій
Ню-ню-ню. Не можна .
хорошо, давайте от обратного:

что мне за это будет ?

ответ: ничего

smiling smiley
Re: Звірка декларацій
А що за недостовірно подану декларацію нічого не дають?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998