Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Схема Неплатник Пдв+Платник Пдв+Покупець Платник

Відправлено користувачем ukrsereda 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
TanyKor
Quote
Yulka
Дівчата , а якщо я зареєструвала ПН за самого себе і вказала ІПН 40000.. а не 10000... Сподіваюсь нічого страшного. В деці воноє в дод.5 в інших(((

Так на самого себя и нужно ставить 4000.. и пойдет в інші,это ж у Вас непроизводственные
так, витрати які не використовуються у господарській діяльності.тип причини ставила- 13. то який ІПН ставити? запуталась....
Quote
Yulka
Quote
TanyKor
Quote
Yulka
Дівчата , а якщо я зареєструвала ПН за самого себе і вказала ІПН 40000.. а не 10000... Сподіваюсь нічого страшного. В деці воноє в дод.5 в інших(((

Так на самого себя и нужно ставить 4000.. и пойдет в інші,это ж у Вас непроизводственные
так, витрати які не використовуються у господарській діяльності.тип причини ставила- 13. то який ІПН ставити? запуталась....

40000,у Вас не 1 С? Если в программе этой ставить 13,она автоматом ставит 4000..,а например фопу не платнику -причина 02-10000...
так,1-с. Просто думала, що я щось пропустила ((( Дякую Вам дуже.


Так это ж не на самого себя, а на неплательщика, тип причины 02, ИНН 1000.....
Думаю, за неправильный ИНН ниче не будет, ведь НО не снимут...
Quote
Blick
Так это ж не на самого себя, а на неплательщика, тип причины 02, ИНН 1000.....
Думаю, за неправильный ИНН ниче не будет, ведь НО не снимут...

тут вопрос задавали и про неплатника и про нн на себя
Підкажіть, будь ласка, Ми платники ПДВ на загальній системі оподаткування, купуємо товар без ПДВ і продаємо з ПДВ, як правильно це відобразити в податковій накладній?
Якщо товар не пільговий і т.д. і у Вас не комісійна торгівля (при якій є певні момети), а звичайний перепродаж, тоді: купили за 500,00 продаєте за 800,00, то у вашій ПН ПДВ буде 133,33...
я платник, купила з Пдв. продала без пдв
податкову виписую на неплатника і сплачую різницю в бюджет.вірно?
все як і з пдв...
Як Ви можете продати без ПДВ, якщо Ви платник?
Якщо Ви платник ПДВ, то без ПДВ нічого не можете продати, окрім речей, що виписані у ПКУ, де є чітко написано, що платник ПДВ може продати без ПДВ те-то і те-то (наприклад, комісійна торгівля, якщо придбали у неплатника)
ссорі,невірно написала . продала з Пдв неплатнику пдв...
Не важно кому вы продали, учет НДС одинаковый. Входящая НН - исходящая НН.
Здравствуйте, мы сами так иногда работаем - покупка на 1000 грн у неплатника ПДВ + продажа 1600,00, ндс 266,67 платим на пдв счет, итого 1600-1266,67 = 333,33 заработок предприятия. Неважно кому продаем платнику или нет, ндс перечисляется в любом случае. Код товара смотрим сами, поставщик просто его не знает. Пока не блокировали. Небольшие суммы.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033800000000006