Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПЕРЕХІД НА ЗАГАЛ, С-МУ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ПФ

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу допомоги! Зараз переходжу з єдиного податку на заг. с-му оподаткування ( я-ФОП), оскільки перевищила ліміт. але питання: а що тепер з Пенсійним Фондом? Їм треба платити 33,2 % від прибутку теж??????????confused smiley Не знаю, що робити... якщо заплатити 15% в податкову, і ще 33,2 % в ПФ, то що залишиться???????
Доход за квартал уменьшаете на сумму расходов, в том числе ОПЛАЧЕННЫХ в этом квартале 33,2% пенсионного, с этой суммы считаете 15 % подоходного.
Таким чином відрахування до ПФ теж належать до валових витрат?
Отож, перейшовши з нового кварталу на заг. с-му оподаткування до коли мені потрібно з"явитися в ПФ? І їм щось подати/чи у них взяти? Буду вдячна за допомогу!


В ПФ подаете отчет до 1 апреля следующего за отчетным года. Т.к. в течение года Вы работали на двух системах налогообложения, то отчетов тоже будет два вида - за период на едином налоге и за период на общей системе. А до 1 мая надо будет подать расчет авансовых сумм на следующий год (на основе годовой декларации о доходах).
Дякую за допомогу, але ще так. а якщо я закриюсь до 1 квітня, наприклад, тоді що?
Вы не сможете закрыться без проверки ПФ, и все равно придеться заплатить


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003780000000001