Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФЛП на общей системе и авансовый платеж

Відправлено користувачем Pushinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, сегодня пошла сдавать Декларацию о прибыли по ФЛП , а мне инспектор говорит , что не подпишет пока не оплачу авансовый платеж 60 грн. или закрываться и ссылается на закон от 1991 года, кто то уже с таким сталкивался, я конечно буду отправлять по почте,но интересен сам факт.
У меня в Святошинской вчера было то же самое, не принимают нулевую декларацию.
А по почте на имя кого посылать.
И может письмо какое начальнику ДПИ написать?
Я хочу послать на адрес налоговой с описью и уведомлением как обычный отчет, думаю обойтись без письма, конечно хорошо бы услышать мнения опытных бухгалтеров.


Порядок подання податкової декларації регламентовано ст. 4 Закону № 2181. Відповідно до пп. 4.1.2 Закону № 2181 прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Декларацію має бути прийнято без попередньої перевірки зазначених у ній показників. Відмову службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з якоїсь причини або висунення цією особою будь-¬яких умов її прийняття забороняється і розцінюється як перевищення повноважень такою особою, що спричиняє за собою її дисциплінарну і матеріальну відповідальність.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274