Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Фінансова допомога від ЮО, що не є платником податку на прибуток

Відправлено користувачем lgmix 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть, будь ласка. Підприємство, платник податку на прибуток на загальних умовах, планує отримати поворотну фінансову допомогу від ЮО, що не є платником податку на прибуток. Як правильно оформлюється ця угода? Які відсотки?
краще без відсотків.
З відсотками, то вже як фін.кредит.
А фін кредити можуть надавати тільки фінустанови

не забудьте, что если до конца квартала не вернете, - ВД на всю сумму ФП


Я чула про відсотки НБУ. До кінця кварталу не встигнемо. Чи є якісь "підводні камні"?
какие "видсотки НБУ"?????????????????????????
и какие нужны еще камни, если всю невозвращенную финпомощь вы отнесете в валовый доход?...
А при поверненні допомоги я же віднесу на ВР? А про відсотки тут [www.buhgalteria.com.ua] чи я щось не те розумію?
умовні відсотки нараховуються на суму неповернутої фін. допомоги, отриманої від платника податку на загальних підставах (при цьому сума неповернутої на кінець кварталу фін доп. не включ-ся в ВД

4.1.6. Доходи з інших джерел, у тому числі, але не виключно, у вигляді:
сум поворотної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді, що залишається неповерненою на кінець такого звітного періоду від осіб, що не є платниками цього податку (у тому числі нерезидентів), або осіб, які згідно із законодавством мають пільги з цього податку, включаючи право застосовувати ставку податку нижчу, ніж установлена пунктом 7.2 статті 7 або статтею 10 цього Закону. У разі коли у майбутніх податкових періодах платник податку повертає таку поворотну фінансову допомогу (її частину) особі, яка її надала, такий платник податку збільшує суму валових витрат на суму такої поворотної фінансової допомоги (її частини) за наслідками податкового періоду, в якому відбулося таке повернення. При цьому валові доходи такого платника податку не збільшуються на суму умовно нарахованих процентів, а податкові зобов'язання особи, що надала поворотну фінансову допомогу, не змінюються як при її видачі, так і при її зворотному отриманні. Як виняток з правила, визначеного цим абзацом, операції з отримання (надання) фінансової допомоги між платником податку та його філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, розташованими на території України, не призводять до зміни їх валових витрат або валових доходів;
Quote
lgmix
А при поверненні допомоги я же віднесу на ВР? /quote]

ага
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023899999999999