Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД фіз. особа., на єдиному податку переведення на загальну систему

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Є СПД фіз. особа., на єдиному податку 200 грн. З нового року СПД хоче перевестись на загальну систему, в ДПІ говорять що треба буде заплатити авансовий внесок. Питання а можна його не платити? Що буде якщо не заплатиш?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Якщо не подаєте заяву на наступний рік на ЄП,
то автоматично переходите на загальну систему.
І якщо не звертатися в ДПІ оп якимось питанням,
то я думаю до подачі декларації можна не платити.
Але як воно вийде насправді - важко сказати...
Авансовые платежи платятся: за 1 кв - до 15 марта, за 2 кв - до 15 мая, за 3 кв - до 15 августа, за 4 кв - до 15 ноября.

Так что если не заплатите авансовые платежи до 15 марта, только потом будут начислять штрафы


какие штрафы ? за что ? на каком основании, если декларация физлица за предыдущий год может содержать 0 грн дохода от предпринимательства на общей системе
тобто я вірно розумію, що якщо СПД подавав протягом 2010 року звіти і там були доходи з яких він платив 200 грн податку, інших не було доходів...то він не повинен буде платити авансові на загальній системі ...заплуталась

**********************
а пряний вечiр так пахне...
вірно. в 2010р. він не отримував доходу, що оподатковується ПДФО.
Дякую!

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Допоможіть мені ще smiling smiley будь-ласка,

1. чи треба такому СПД подати декларацію фіз. особи з нулями по доходах за рік?

2. може є якій лист чи роз"яснення..щоб показати інспектору і самому могти чимось апелювати?


дякую за допомогу!

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Quote
Міра
Допоможіть мені ще smiling smiley будь-ласка,

1. чи треба такому СПД подати декларацію фіз. особи з нулями по доходах за рік?

2. може є якій лист чи роз"яснення..щоб показати інспектору і самому могти чимось апелювати?


дякую за допомогу!
Зачем декларация, если в этом году вы на едином??? Звит с доходом за год! И никакие авансовые платежи делать не надо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032200000000004