Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

проведення в 1С по відсотках за банківський кредит

Відправлено користувачем Lili 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть, в 1С для перерахунку відсотків банку я роблю такі кроки:
1. У банківській виписці (дт 333 кт 311) відправляються кошти для купівлі ін. валюти;
2. Документ/Валютні операції/Купівля валюти - вношу відповідну суму % у валюті, курс НБУ, сума у гривнях і т.д.
3. Банківська виписка дт 6842 кт 312 (сума відсотків у валюті, ставлю на ВВ);
4. Документ/Приход/Услуги стор орг-ций - закривається 68-й рах.
Питання:
Якщо робити аналіз субконто (по банку-кредитору), то чомусь є сальдо на кін періоду по ДТ 333 на суму коштів витрачених на купівлю валюти. З чим це може бути пов"язано? Може я щось не так роблю в 1С? Я недавно працюю в цій програмі.
Дякую.
А які відсотки Ви банку перераховуєте - комісію за купівлю валюти чи по кредиту чи ще щось?
Якщо комісію по валюті, то в док-ті "Купівля валюти" потрібно ввести крім сум у валюті, гривні, курсу НБУ, валютного і поточного рахунку ще й суму комісії банку (у валютній виписці банк її відображає). На вкладці "Дополнительно" вибираєте рахунок, вид затрат і статтю ВР по комісії. Тоді при проведенні з 311 рах. суми на купівлю валюти, на ПФУ і комісію списуються на 333 рах., а з нього док-том "Купівля валюти" відповідно на 312, 651, 84 (92) рахунки. Рах. 333 закривається в "0", якщо Ви банку перерахували більше чи менше, то банк повертає надлишок чи стягуює комісію сам, чи операціоніст перезвонює і просить доперечислити.
З валютного рахунку списується тільки сума валюти, перерахована постачальнику. Буває, що і з валютног банк списує комісію, але я таке зустрічала раз чи два, в основному всі комісії списуються з поточного.
А якщо платите % по кредиту, то тоді в банківській виписці з 311 на 684, а потім чи актом (чи типовою проводкою) на 9 клас.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027199999999994