Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Комиссия в Налоговом кодексе - переходные положения

Відправлено користувачем Виктория-3 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, кто уже нашел что-то на эту тему????

ведь теперь - с 1.01.2011 - передача товаров на комиссию=поставка для целей обложения НДС!!

а как быть с товаром, кот-й на 1.01.2011 УЖЕ НА КОМИССИИ????????
дык...етот пункт я и читала!

Михаил, а как же мой вопросик?.. плиззззз
...или я чего-то в пунктике не поняла?...smiling smiley)


так всегда ж было ндс со всей цены при продаже вроде , я думаю все осталось как есть
в прибыли прямо написано что эти доходы не учитываются
ст. 136.1.19
да???...

вроде было так:

У випадках коли платник податку здійснює діяльність з поставки товарів, отриманих у межах договорів комісії (консигнації), поруки, доручення, довірчого управління, інших цивільно-правових договорів, що уповноважують такого платника податку (далі - комісіонера) здійснювати поставку товарів від імені та за дорученням іншої особи (далі - комітента) без передання права власності на такі товари, базою оподаткування є продажна вартість цих товарів, визначена у порядку, встановленому цим Законом. Датою збільшення податкових зобов'язань комісіонера є дата, визначена за правилами, встановленими пунктом 7.3 цього Закону, а датою збільшення суми податкового кредиту комісіонера є дата перерахування коштів на користь комітента або поставки останньому інших видів компенсації вартості зазначених товарів. При цьому датою збільшення податкових зобов'язань комітента є дата отримання коштів або інших видів компенсації вартості товарів від комісіонера.

У разі коли платник податку (далі - повірений) здійснює діяльність з придбання товарів (робіт, послуг) за дорученням та за рахунок іншої особи (далі - довіритель), датою збільшення податкового кредиту такого повіреного є дата перерахування коштів (поставка в управління цінних паперів, інших документів, що засвідчують відносини боргу) на користь продавця таких товарів (робіт, послуг) або поставка інших видів компенсацій вартості таких товарів (робіт, послуг), а датою збільшення податкових зобов'язань є дата передання таких товарів (результатів робіт, послуг) довірителю. При цьому довіритель не збільшує податковий кредит на суму коштів (вартість цінних паперів, інших документів, що засвідчують відносини боргу), перерахованих (переданих) повіреному, але має право на збільшення податкового кредиту у податковий період отримання товарів (робіт, послуг), придбаних повіреним за його дорученням.


а теперь просто:

189.4. Базою оподаткування для товарів/послуг, що передаються/отримуються у межах договорів комісії (консигнації), поруки, довірчого управління, є вартість постачання цих товарів, визначена у порядку, встановленому статтею 188 цього Кодексу.
Дата збільшення податкових зобов’язань та податкового кредиту платників податку, що здійснюють постачання/отримання товарів/послуг у межах договорів комісії (консигнації), поруки, доручення, довірчого управління, інших цивільно-правових договорів та без права власності на такі товари/послуги, визначається за правилами, встановленими статтями 187 і 198 цього Кодексу.

А в ст.187 (НК) и 198 (НО) никаких особенностей о комиссии не написано!!

т.е. по прибыли все осталось как было, а по НДС поменялось!
потому что текст по-дыбильному написан (с) smiling smiley)

я думаю еще будут разъяснения или вы думаете что ндс со всего будет у комиссионера и со всего у комитетнта и при передяче товара тоже будет ? smiling smiley
Quote
Виктория-3
Подскажите, кто уже нашел что-то на эту тему????

ведь теперь - с 1.01.2011 - передача товаров на комиссию=поставка для целей обложения НДС!!

а как быть с товаром, кот-й на 1.01.2011 УЖЕ НА КОМИССИИ????????

десь можливо все таки норми про ПДВ з кодексу мають застосовуватися до операцій здійснених після 01.01.

тобто, якщо товар переданий на комісію до 01.01, то діють норми Закону про ПДВ. Заон зворотньої сили не має.
Але ...чекаємо, що скажуть наші доблесні органи. Можете їм вже письмовий запит готувати..., а вони вам роз"яснення мають надати :-)

Quote
Михаил
потому что текст по-дыбильному написан (с) smiling smiley)

я думаю еще будут разъяснения или вы думаете что ндс со всего будет у комиссионера и со всего у комитетнта и при передяче товара тоже будет ? smiling smiley

Честно?!smiling smiley именно так и думаю
думаю, задрали их уходы от налогообложенияч/з комиссию smiling smiley)

ну нету же особых правил НК и НО - значицца, обычная поставка...

Galla, а вы еще не нашли часом, где сие написано?
там просто написано так непрозрачно, не поймешь у кого учет и тд , поэтому вы так это восприняли
Михаил, спасибо! вы меня немножко утешили - чуть-чутьsmiling smiley))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999