Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи підпадає КВЕД 72-50 під операції, що не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Відправлено користувачем r.vakulenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
“Чи підпадає діяльність, що здійснюється у сфері інформатизації КВЕД 72-50 “Ремонт і технічне обслуговування офісної та електронно-обчислювальної техніки” під дію пункту 196.1.14. Податкового кодексу України , як операції, що не є об'єктом оподаткування ПДВ”


Витяг з Податкового Кодексу України Розділ V “Податок на додану вартість”
Стаття 196. Операції, що не є об’єктом оподаткування
196.1. Не є об’єктом оподаткування операції з:
196.1.14. постачання послуг, визначених у підпункті "в"
пункту 186.3 статті 186 цього Кодексу.

186.3. в консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем
Весь класс КВЕДа 72 - діяльність у сфері інформатизації согласно пп.186.3 НК не является объектом налогообложения. Я только что звонила в консультацию ДПА Украины , мне сново зачитали этот пункт . Я говорю , конкретно по КВЕДу Вы можете мне ответить , говорят обращайтесь в Статистику.
Насколько я поняла КВЕД 72.50.1 - ремонт и техобслуживание офисной техники в Налоговом кодексе относится к словам -" ...інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем ..."

А каково мнение других форумчан ?
вот и у меня такой вопрос...

что понимать под "другие подобные услуги консультационного характера"?
что включает в себя понятие "консультаций по вопросам информатизации, предоставления информации и других услуг в сфере информатизации, в том числе с использованием компьютерных систем"?

возможно, кто-то уже определил для себя, к каким КВЭД сие относится?!

я пока нашла по информатизации только вот эти:
72.10.0 - консультування щодо типу та конфігурації комп'ютерних технічних засобів та використання програмного забезпечення: аналіз інформаційних потреб користувачів та пошук найоптимальніших рішень
72.22.0 - консультування з питань створення програмного забезпечення та надання допомоги щодо технічних аспектів комп'ютерних систем; розроблення індивідуального програмного забезпечення (на замовлення) та адаптування пакетів програм до специфічних потреб користувачів; розроблення веб-сторінок; надання послуг з системного аналізу, програмування та супроводу, а також інших спеціалізованих послуг у сфері інформатизації, не віднесених до інших групувань
72.40.0 - діяльність, пов'язана з банками даних

Насколько я понимаю, ремонт и ТО ЭВТ с НДС.
НО!! есть 72.6 "Другая деят-ть в сфере информатизации" - а она как же?

и что входит в "другие подобные услуги консультационного характера" - подобные ЧЕМУ?


Мені сказали в консультації ДПА України, що відповідь на це запитання можуть дати лише після 14 січня. А інспектор з ПДВ каже, щоб ми поки що нараховували ПДВ. Завтра завезу в податкову лист запит, щоб дали мені офіційне розяснення. Незнаю що робити.
Quote
r.vakulenko
Мені сказали в консультації ДПА України, що відповідь на це запитання можуть дати лише після 14 січня. А інспектор з ПДВ каже, щоб ми поки що нараховували ПДВ. Завтра завезу в податкову лист запит, щоб дали мені офіційне розяснення. Незнаю що робити.

Да , Налоговый кодекс "состряпали" , а теперь ещё несколько лет будут печатать разъяснительные письма к нему. В нашей стране это обычная процедура на нововведения в законодательстве.
Много раз перечитывала пункт 186.3, и все таки ремонт и техобслуживание офисной техники должно быть с НДС. Например, ремонт факса, ксерокса (офисная техника) я б никак не отнесла к "інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем ..."
Quote
Марусик
Много раз перечитывала пункт 186.3, и все таки ремонт и техобслуживание офисной техники должно быть с НДС. Например, ремонт факса, ксерокса (офисная техника) я б никак не отнесла к "інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем ..."
Загвоздка в классификации по КВЭД: 72 - "Діяльність у сфері інформатизації", в нем в том числе есть 72.50.1 и 72.50.2 про ремонт и ТО. То есть здесь некто пошел против здравого смысла и ремонт офисной техники (что и есть ксерокс, факс) стал информатизацией grinning smiley
А как доказать, что "інші послуги" - только КВЭД с таким именно названием, а не просто не перечисленные ранее виды информатизации...
ну й ще - в ПК немає посилання на КВЕД, перераховані послуги по інформатизації. Але це я так, оптимістично

меня тоже интересует 72.50 и 74.20 - скоро сдавать НДС
получается прибыль огого и НДС smoking smiley ???

здала деку по пдв за сычень, все показала з пдв. ясності так і немає. а вже закінчується 2-й місяць року.
радує те, що через чотири дні ВЕСНА! smiling bouncing smiley

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002