Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Допомога на дитину

Відправлено користувачем лельчик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПЕРЕРВАТИ:
ПІБ,посада, відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у зв’язку з виходом на роботу з 15 жовтня 2010 року.


ВСТАНОВИТИ:
ПІБ посада, режим неповного робочого часу тривалістю 4 години на день (з 08.00 до 12.00).


Ще питання.Зразок наказу про вихід із декрет відпустки.Соц.органи сказали повернути допомогу по дитині так як невірний наказ.Хоч встановленого зразка я ніколи не бачила.Дуже потрібно.Дякую
Питання полягає в тому чи правомірні дії соц.органів?
Re: Допомога на дитину
Если рабочий день неполный - соц.выплаты по уходу до 3 -х лет не отменяются, поэтому прерывать отпуск не надо, сформулируйте правильно в приказе


а як правильно?
ми вже віддали копію наказу раніше. а тільки зараз вони попросили маму повернути гроші за місяці, в яких вона працювала .
Re: Допомога на дитину
расскажу как я работаю. я работаю главным бухгалтером и естественно ни о каком отпуске речи быть не может, т.к. нет замены, но не об этом сейчас. я написала заявление: прошу разрешить работу с неполным рабочим днем. Поэтому сейчас я работаю неполный рабочий день, находясь в отпуске по уходу за ребенком до 3 лет, и получаю пособие. в УТСЗН при оформлении декретного отпуска я сразу указала, что работаю с неполным днем, поэтому вопросов вот уже 2,5 года у них не возникало.
Если ваша мама вышла на работу на ПОЛНЫЙ рабочий день, то да она должна была сообщить об этом в 3х дневный срок и вернуть излишне полученные деньги от УТСЗН.
Quote
olyasaar
расскажу как я работаю. я работаю главным бухгалтером и естественно ни о каком отпуске речи быть не может, т.к. нет замены, но не об этом сейчас. я написала заявление: прошу разрешить работу с неполным рабочим днем. Поэтому сейчас я работаю неполный рабочий день, находясь в отпуске по уходу за ребенком до 3 лет, и получаю пособие. в УТСЗН при оформлении декретного отпуска я сразу указала, что работаю с неполным днем, поэтому вопросов вот уже 2,5 года у них не возникало.
Если ваша мама вышла на работу на ПОЛНЫЙ рабочий день, то да она должна была сообщить об этом в 3х дневный срок и вернуть излишне полученные деньги от УТСЗН.
Зверху я кинула зразок наказу.Посилаючись на нього соц.органи просять повернути суми.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029599999999999