Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Занижение НО по НДС - штраф?

Відправлено користувачем Виктория-3 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги, возник такой вопросик в связи с НКУ:

Если в январе 2011г. предприятие занизило НО по НДС, но при этом суммы к уплате в бюджет не было (была 26стр.), и в марте оно самостоятельно исправляет ошибку через уточн.расчет - НДС к уплате не появляется. Правильно ли я понимаю, что штраф начислять не нужно?

Раньше я в этом не сомневаласьsmiling smiley) но теперь в кодексе есть штрафы за нарушения, в рез-те которых бюджет не страдает...типа завышения отрицательного значения...вот я и думаю - как в этом случае? неужели без штрафа?
123.1. У разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суми податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, -
....


тут зауважено, що орган ДПС САМОСТІЙНО щось робить, тобто за цим пунком поштрафувати не можуть, на мою думку.

вот и мне кажется, что никакого пункта нетути...просто раньше главным принципом был "пострадал ли бюджет?", а сейчас иначе
поэтому и сомневаюсь...

Galla, і ще питання: подаючи уточн.розрахунок, я повністю "з'їдаю" 26ряд. за січень
а у лютому у мене був 20ряд. та не було 27ряд. - завдяки 26-му
тоді виходить, що після уточн.розрахунку за січень я повинна подати і уточн.розрахунок за лютий? адже зменшення 26ряд. не відображається в особовому рахунку...і тоді в мене виникне цілком законне ПЗ...а чи будет штраф в такому випадку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001