Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СПД ЕН и проблемы закрытия счета

Відправлено користувачем Monros 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день тем,кто читает мою тему.

Я наверное искать не умею на форумах ответы которые на мои вопросы.
Краткое описание проблеммы и если кто сможет мне обьяснить -буду признательна!!!!

Открывали СПД в 2008 году...Открыли счет,печать не делали...Все 3 года здавались пустышки.Платили единый позже ЕСВ. Теперь вот возникла проблемма о закрытии. Сам СПД оформил доверенность на другого человека(на меня). В РДА без проблемм взяли документы и сказали прийти через 2 мес с пакетом документов. В Налоговой сдала все необходимые документы,но мне сказали,что "бегунок" и проверка будет только тогда,когда будет закрыт счет. Так еще нахамили и сказали,что почему небыло деятельности, почему он сам не закрывается и сколько он мне платит и т.д.....Вопрос:

1. Как закрыть лучше всего счет если на счету 850 грн.
2. Как показать это в книге доходов и расходов (доход 850 грн - куда деть расход)?
3. Кто сталкивался с проблемой доверенности в налоговой по поводу того какой документ писать СПД-шнику,что он мне не платит за закрытия его (бред какой-то,но они сказали,что это надо)
1.Як закрити рахунок Вам підкажуть у банку.
2.Залишок на рахунку це не обов'язково доход.
По-перше потрібно вияснити, що це за гроші.
Можливо це проценти банку за залишки на рахунку?!
Тоді це буде доход і його потрібно показати в декларації
ліквідаційній. І заплатити 15% прибуткового податку.
3. То Вас пробують взяти на понт. Нічого їм не пишіть
і не кажіть. Це дружня послуга з Вашого боку.
Quote
Шустрик

Тоді це буде доход і його потрібно показати в декларації
ліквідаційній. І заплатити 15% прибуткового податку.
.

а чего 15%??? СПД ж на ЕН как я поняла))) по выпискам надо смотреть что за деньги и когда они поступили, от этого и плясать уже.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза


1) переважно до основного рахунка відкривається картковий, можна гроші перекинути на карточку і зняти в банкоматі, або порадьтеся в банку , вони підкажуть як краще зробити. За закриття рах. теж гроші беруть.

2) це не буде ваш дохід, як я зрозуміла, ці гроші вже давно у вас на рахунку, все залежить від того коли і звідки вони там появилися ( з написаного получається що діяльності не було)
3) я вже закрила 4 підприємця без всяких довіреностей...... поговоріть нормально з провіряючим. Якщо всетаки необхідна довіреність, то мабуть її потрібно нотаріально завірити.
Я думаю, якщо закривають, то навряд на ЄП.
Quote
Шустрик
1.Як закрити рахунок Вам підкажуть у банку.
2.Залишок на рахунку це не обов'язково доход.
По-перше потрібно вияснити, що це за гроші.
Можливо це проценти банку за залишки на рахунку?!
Тоді це буде доход і його потрібно показати в декларації
ліквідаційній. І заплатити 15% прибуткового податку.
3. То Вас пробують взяти на понт. Нічого їм не пишіть
і не кажіть. Це дружня послуга з Вашого боку.

На счету деньги зашли от людей,что хотели помочь,для деятельности...Изначально это была деятельность открывалась,для мультика...

++++++++++++++++++++++++++++++++++
дебит минус кредит, а сальдо в карман!
1. А коли вони зайшли?!
2. На якій ви системі оподаткування зараз?
Quote
Sony
1) переважно до основного рахунка відкривається картковий, можна гроші перекинути на карточку і зняти в банкоматі, або порадьтеся в банку , вони підкажуть як краще зробити. За закриття рах. теж гроші беруть.

2) це не буде ваш дохід, як я зрозуміла, ці гроші вже давно у вас на рахунку, все залежить від того коли і звідки вони там появилися ( з написаного получається що діяльності не було)
3) я вже закрила 4 підприємця без всяких довіреностей...... поговоріть нормально з провіряючим. Якщо всетаки необхідна довіреність, то мабуть її потрібно нотаріально завірити.

1.карточный счет не открывали. Они сказали,что надо взять реквизиты из ощадбанка и они переведут остаток 694 грн туда и по паспорту получить...А у меня возникла идея-фикс эти деньги заплатить до конца квартала с расчетного счета в бюджет ЕН и ЕСВ ...правда там больше заплатить надо,но остальную сумму заплатить через Ощадбанк,как я и платила раньше....

2.деньги действительно там очень давно...сегодня только узнаю когда были поступления.

3. а без доверенности даже разговаривать не хотят..сделала пару копий и без них уже не рыпаюсь никуда...
Quote
Шустрик
1. А коли вони зайшли?!
2. На якій ви системі оподаткування зараз?

1.Еще не знаю...Завтра уточню эту информацию..
2. Единый без наёмных и без деятельности.

++++++++++++++++++++++++++++++++++
дебит минус кредит, а сальдо в карман!
Довіреність для фізосіб потрібна від нотаріуса. Інакше
в ДПІ не видадуть вам жодної довідки і т.п... І копії
краще нотаріально завірені.
Тоді 15% прибуткового податку платити не потрібно.
( Це до мого посту вище.)
Якщо діяльності не має, то я би на Вашому місці
здала свідоцтво єдиного податку. Правда за другий
квартал єдиний ( ну і ЄСВ відповідно) вам прийдеться
заплатити, не залежно від того, коли ви здасте свідоцтво.
не залежно від того, коли ви здасте свідоцтво.

Мала на увазі - чи в травні, чи в червні.
Але не пізніше 15 червня. бо автоматично продовжите
собі ЄП ще на третій квартал.
Quote
Шустрик
Довіреність для фізосіб потрібна від нотаріуса. Інакше
в ДПІ не видадуть вам жодної довідки і т.п... І копії
краще нотаріально завірені.

Доверенность у меня уже есть и копии сделала,в РДА уже одну забрали...Вторую в банке заберут и в налоговую и ПФ тоже надо...потому уже запаслась копиями нотариально заверенными доверености...Меня интерисует как правильно заполнить книгу доходов и расходов

++++++++++++++++++++++++++++++++++
дебит минус кредит, а сальдо в карман!
Заплачу за 2 квартал с расчетного счета под 0,а все остальное через ощадбанк...Как заполнить эти 850 грн в книге доходов и расходов и как показать расход?

++++++++++++++++++++++++++++++++++
дебит минус кредит, а сальдо в карман!
Просто заповните датою, коли дізнаєтесь.
А витрати Вам не обов'язково, Ви ж на ЄП.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037300000000007