Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

РК, каса

Відправлено користувачем 25020 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
РК, каса
Якась каша з касою. Допоможіть розібратись .
При заготівлі вторинної сировини підзвітній особі видають кошти (до 10 роб. днів) - ВКО, касова книга.
Розрахунки з постачальниками підзвітна особа оформляє через - РК, КУРО . в колонці службове внесення проставляю суму рівну сумі розрахунків за день (службове внесення - розрахунки =0 )
Внесення невикористаних коштів - ПКО.

Чи правильно я відображаю службове внесення коштів?( можливо їх потрібно вказувати в день видачі підзвітних сум, і на суму рівну сумі у ВКО).
Re: РК, каса
Ну є ж тут знавці каси ?
Мають дані касової книги і КУРО співпадати чи ні ?
Re: РК, каса
а почему они должны совпадать????

вы выдали деньги из кассы предприятия подотчетному лицу, оно что-то там купило и предоставило вам аванс.отчет, оставшиеся деньги вернули в кассу предприятия же

или я не поняла Ваш вопрос?..


Re: РК, каса
Так по касовій книзі ясно.
Мене більше турбує КОРО.
Згідно ст. 2.6. положення 637 .. оприбуткування готівки є здійснення обліку зазначених готівкових коштів у повній сумі їх фактичних надходжень у книзі обліку роз. операцій на підставі РРО(РК)
Якщо підзвітна особа повернула невикор. кошти по ВКО , без зазначення в книзі КОРО - СЛУЖБОВЕ ВНЕСЕННЯ - чи не буде це розцінене як неоприбуткована готівка?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024000000000002