Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оплата з ПДВ чи без ПДВ

Відправлено користувачем Марша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка наше підприємство надає послуги які до липня 2011 були не об"єктом оподаткування. Ми підписали акт виконаних робіт у травні без ПДВ, а тепер вони будуть оплачувати, ці послуги вже з ПДВ. Я не можу зрозуміти мені рахунок виставляти з ПДВ чи без ПДВ?
Quote
Марша
Підкажіть будь ласка наше підприємство надає послуги які до липня 2011 були не об"єктом оподаткування. Ми підписали акт виконаних робіт у травні без ПДВ, а тепер вони будуть оплачувати, ці послуги вже з ПДВ. Я не можу зрозуміти мені рахунок виставляти з ПДВ чи без ПДВ?

Пока ничего не поменялось, быстрее проводите всю операцию
Платят пускай по акту, счет не нужно вообще
Когда Янукович подпишет изменения, тогда будут вопросы
У моєму випадку зміни вступили в силу з 1 липня 2011року. Дякую за відповідь.


Марша, первое событие, никто не отменял. акт был в мае без НДС, соответственно по уже совершившемуся событию поатят без НДС.
Quote
Алёнка
Марша, первое событие, никто не отменял. акт был в мае без НДС, соответственно по уже совершившемуся событию поатят без НДС.

+1
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024499999999994