Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ліміт каси !!!

Відправлено користувачем Kceny 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ліміт каси !!!
Школа бухгалтера Практика №14 (25.07.2005року.) "Визначаємо кількість днів, на які необхідно розділити отриману суму готівкових надходжень. Кількість днів має дорівнювати кількості календарних днів, що припадають на відповідні три місяці, за які підраховувалася сума готівкових надходжень до каси, в які виручка могла надійти до каси підприємства. Звертаємо вашу увагу - не дні, в які були готівкові надходження до каси, а ті дні, в які такі надходження могли бути. Тобто до суми днів включаються всі робочі дні каси (саме каси, а не підприємства, оскільки підприємство в цілому могло не працювати, а каса могла здійснювати приймання коштів від покупців і замовників) і навіть ті, в які сума надходжень дорівнює нулю."
Питання; Якщо на підприємстві касові апарати працюють кожен день, то для розрахунку за графіком роботи для встановлення ліміту беруться на прикладі жовтень-грудень 92 дні, чи як працює 5-ти денному графіку бухгалтерії 66 днів, так як каса підприємства ведеться в бухгалтерії, і вся виручка яка за п"ятницю, суботу і неділю записується в понеділок і здається до банку? Розвійте сумнів....
Re: Ліміт каси !!!
Прошу допоможіть поки є час щось переробити......
Re: Ліміт каси !!!
касса ведется в бухгалтерии, но кассовый аппарат тоже касса. а она работает 92 дня...


Re: Ліміт каси !!!
Дуже вдячна, цікаво ще хтось так думає?
Re: Ліміт каси !!!
А як, що касовий аппарат працює 14 годин кожен день, то це буде однин день? Розумію що несерйозне питання але краще розібратися раніше?
Re: Ліміт каси !!!
Quote
Kceny
Школа бухгалтера Практика №14 (25.07.2005року.) "Визначаємо кількість днів, на які необхідно розділити отриману суму готівкових надходжень. Кількість днів має дорівнювати кількості календарних днів, що припадають на відповідні три місяці, за які підраховувалася сума готівкових надходжень до каси, в які виручка могла надійти до каси підприємства. Звертаємо вашу увагу - не дні, в які були готівкові надходження до каси, а ті дні, в які такі надходження могли бути. Тобто до суми днів включаються всі робочі дні каси (саме каси, а не підприємства, оскільки підприємство в цілому могло не працювати, а каса могла здійснювати приймання коштів від покупців і замовників) і навіть ті, в які сума надходжень дорівнює нулю."
Питання; Якщо на підприємстві касові апарати працюють кожен день, то для розрахунку за графіком роботи для встановлення ліміту беруться на прикладі жовтень-грудень 92 дні, чи як працює 5-ти денному графіку бухгалтерії 66 днів, так як каса підприємства ведеться в бухгалтерії, і вся виручка яка за п"ятницю, суботу і неділю записується в понеділок і здається до банку? Розвійте сумнів....
Я так розумію що коли ми встановлюємо ліміт для каси (точки з РРО) то слід брати усі календарні дні в які працює така точка , а якщо для каси в бухгалтерії то тільки робочі дні , адже бухгалтерія в робочі дні не працює. І ці два ліміти можуть бути різними .
Re: Ліміт каси !!!
Згідна з Вами пробувала перераховувати суми різняться і на добру копійочку тож не хочу, щоб мене податкова підловила. Питаю тому, що думка різних бухгалтерів не збігається одні вважають що це повино бути так, як працює бухгалтерія інші так як касовий апарат, може є ще думка по цьому питанню?
Як що видати підзвіт і на другий день внести цю суму, їх не багато але є. Як що при цьому зіб"ється нумерація у податкових і видаткових ордерах крім адміністративного штрафу, ще щось цікаве є?
Re: Ліміт каси !!!
Я важаю, що багато бухгалтерів працюють в такій схемі, будь-ласка поділіться?
Re: Ліміт каси !!! eye popping smileyconfused smiley
Всі на обіді?
Re: Ліміт каси !!!
неужели ни кого не зацепил вопрос, может кто то скажет свое мнение?
Re: Ліміт каси !!!
Караул, помогите пожайлуста......
Re: Ліміт каси !!!
Quote
Kceny
А як, що касовий аппарат працює 14 годин кожен день, то це буде однин день? Розумію що несерйозне питання але краще розібратися раніше?

z-отчет нужно распечатывать не реже одого раза в сутки. так что смотрите как у вас получается по режиму работы магазина.

а что касается лимита, то согласно Положения 637 их может быть несколько, если есть подразделения. поэтому, я думаю, у вас лимитов должно быть 2, один на предприятие, другой - на магазин.
Re: Ліміт каси !!!
лимит у меня есть и на предприятие и на магазины, но меня больше интересует что бы не было перелимита, как правильно взять для расчета дней 66 или 92 дня при том что магазин работает без выходных?
Re: Ліміт каси !!!
92 дня. но деньги, поступившие в выходные дни, не будут считаться сверхлимитными, если их сдать в кассу предприятия на следующий рабочий день (п. 5.9 Положения 637)
Re: Ліміт каси !!!
Очень благодарна, а если сбилась нумерация в кассовых ордерах то я полагаю что это будет только админштраф как бы числовую информацию оно за собой не потянет.
Re: Ліміт каси !!!
думаю, проблем не будет
Re: Ліміт каси !!!
Большое спасибо!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037900000000002