Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Використана праця сторонньої людини

Відправлено користувачем Vika2011 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора,шановні !!!!Підскажіть будь-ласка,що маю робити - ситуація така - на підприємство надала послуги фізична особа (звичайна людина з вулиці) - потребує оплати праці,що має робити в цій ситуації бухгалтер???Директор відправив за грішми людину в бухгалтерію - і що далі?Може яиїсь договорчик чи що?Допоможіть,благаю...Наперед вдячна...
а директор у вас приколист)) представляю ситуацию, сидите вы такая, работаете себе, и тут какой-то мужик заходит и говорит "меня директор прислал, дайте мне денег, я у вас забор покрасил")))))
а если серьезно, то и договор должен быть, и акт, и РКО и налоги. это договор ГПХ


Nastasya, дякую за відповідь...Директор дійсно "с юморцой", але що мені робити?Договір ЦПХ потребує якби оформлення людину на роботу,тобто всі її дані вносити в програму 1С, МЕДОК, і т.д. Вона мені там сильно муляти не буде при нарахуванні ЗРП,наприклад,іншим працівникам? І ще таке,договір довільної форми чи стандартний?Дякую всім хто відгукнеться...А про податки - там іде як на загальних підставах чи по іншому оподатковується?
Трохи по іншому. Утримання ЄСВ - 84 клас 2,6%.
Нарахування - 70 клас - 34,7%.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажіть,будь-ласка ще й таке-податки платити в той день,коли проведена виплата?
Quote
Vika2011
Скажіть,будь-ласка ще й таке-податки платити в той день,коли проведена виплата?

Да.

_____________________________________________________________
Зарывая свой талант в землю, главное - случайно не выкопать чужой.
А то еще обвинят в краже интеллектуальной собственности!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309