Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ремонт ОЗ

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ремонт ОЗ
Підскажіть будь-ласка, яким документом можна списати запчастини з рах 207 на рахунок 105 в 1с 8.2???
Re: ремонт ОЗ
"Модернизация и ремонт ОС"
Re: ремонт ОЗ
Я так також подумав, але уж дуже незрозумілий це документ. Я можу тільки вибрати ОЗ в ньому, а запаси не вибираються, тільки суми вписуються, ну тоді на 207 рах зависнуть грошики


Re: ремонт ОЗ
Если не ошибаюсь, необходимо списать запчасти на счет 1522, и сумму ремонта указать из оборота этого счета. А он уже спишет проводкой дт 10 кт 1522
Re: ремонт ОЗ
Может підскажете, помилку вибиває: "По бухгалтерському обліку загальна сума модернізації, не відповідає в підсумку сумам, віднесеним на основні засоби" що це може означати
Re: ремонт ОЗ
А передачу оборудования в монтаж делали?
Re: ремонт ОЗ
я схитрив і зробив одразу дт 1522 кт 631
Re: ремонт ОЗ
І я так оприбуткувала автошини, в зв"язку з тим, що знайшла такий лист податкової.
Заміна шин та акумуляторів у податковому обліку
Як у податковому обліку платника податку відображають операції із заміни на дорожньо-транспортних засобах шин та акумуляторних батарей?
Нормами Положення про технічне обслуговування i ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, затвердженого наказом Мінтрансу України від 30.03.98 р. №102 (далі — Положення №102) визначено порядок проведення технічного обслуговування та ремонту дорожніх транспортних засобів, що поширюється на юридичних і фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють експлуатацію, технічне обслуговування та ремонт дорожніх транспортних засобів (за винятком тролейбусів, мопедів і мотоциклів), незалежно від форми власності. Згідно з Положенням №102 технічне обслуговування — комплекс операцій чи операція з підтримки роботоздатності або справності виробу під час використання за призначенням, зберігання і транспортування. Примірні переліки операцій з технічного обслуговування автомобільного транспорту наведено у додатках А, Б, В до Положення №102. Якщо цими переліками не передбачено будь-якої операції, то вона не належить до технічного обслуговування автомобіля й розглядається як поточний ремонт. Згідно з нормами п. 3.19, 3.20 Положення №102 операції із заміни на дорожньо-транспортних засобах шин та акумуляторних батарей не належать до реконструкції, модернізації, технічного переозброєння та інших видів поліпшення. Норми експлуатаційного пробігу автомобільних шин та порядок їх коригування залежноі від умов експлуатації викладено у нормативному документі «Норми експлуатаційного пробігу автомобільних шин», затвердженому наказом по Мінтрансу України від 12.12.97 р. №420 (далі — Наказ №420). Зазначені норми є обов’язковими для використання автотранспортними підприємствами незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.
Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 20.05.2006 р. №488 затверджено Експлуатаційні норми середнього ресурсу пневматичних шин колісних транспортних засобів і спеціальних машин, виконаних на колісних шасі. З урахуванням викладеного операції із заміни акумуляторних батарей шин та шин відповідно до норм експлуатаційного пробігу належать до техобслуговування автомобільного транспорту, і витрати, пов’язані з їх придбанням, є витратами з утримання основних засобів, які згідно з нормами статті 138 ПКУ від 2 грудня 2011 року №2755-VI зі змінами та доповненнями враховуються у складі: загальновиробничих витрат, які відносяться на собівартість виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, якщо транспортні засоби належать до основних засобів загальновиробничого призначення (пп. 138.8.5 ст. 138 ПКУ); адміністративних витрат, якщо транспортні засоби належать до основних засобів загальногосподарського призначення (пп. 138.10.2 ст. 138 ПКУ); витрат на збут, якщо транспортні засоби, пов’язані зі збутом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.
Операції із заміни шин, пробіг яких не відповідає нормам експлуатаційного пробігу, не належать до техобслуговування, а відносяться до ремонту (поліпшень) основних засобів, і тому витрати на придбання таких шин враховуються відповідно до норм п. 146.11, 146.12 ст. 146 ПКУ, а саме: первісна вартість основних засобів збільшується на суму витрат, пов’язаних із ремонтом та поліпшенням об’єктів основних засобів (модернізація, модифікація, добудова, дообладнання, реконструкція), що спричинює зростання майбутніх економічних вигод, первісно очікуваних від використання об’єктів у сумі, що перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного податкового року з віднесенням суми поліпшення на об’єкт основного засобу, щодо якого здійснюється ремонт та поліпшення (п. 146.11 ст. 146 ПКУ); сума витрат, що пов’язана з ремонтом та поліпшенням об’єктів основних засобів, у т. ч. орендованих або отриманих у концесію чи створених (збудованих) концесіонером у розмірі, що не перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів на початок звітного року, відноситься до витрат того звітного податкового періоду.
ДПІ у Печерському районі м. Києва
Re: ремонт ОЗ
Тая а я можу їх (запасні частини - стартер, насос-форсунок) просто ввести в експлуатацію як звичайний ОС і амортизувати його по нормам, які пеердбачені для транспортного засобі, для якого ці запчастини куплялись
Re: ремонт ОЗ
Якщо це запасні частини, і вони окремо без ОЗ не працюють, їх не можна вводити в екплуатацію окремо. Якщо ОЗ декілька і ви купили запасні частини і не знаєте на який саме ОЗ вони підуть (якщо декілька однакових машин наприклад), оприбутковуєте на 207 рах., а потім списуєте на ОЗ при ремонті.
Re: ремонт ОЗ
так я ж якраз не знаю як списати їх при ремонті в 1С, на теорії все значно легше ніж в цій програмі
Re: ремонт ОЗ
В програмі 1С 8 при купівлі запасних частин: ПОКУПКА - ПОСТУПЛЕНИЕ ТОВАРОВ И УСЛУГ (на 207), далі ОС - ПЕРЕДАЧА ОБОРОДУВАНИЯ В МОНТАЖ (на 1522), далі ОС-МОДЕРНИЗАЦИЯ ОС (на ОЗ 10 рах.).
Re: ремонт ОЗ
зараз спробую, дякую!
Re: ремонт ОЗ
Я обычно это делаю актом списания
там на вкладке можно выставить 1522 счет
а потом конечно Модернизацию, которая уже с 1522 счета передает на 10
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002