Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

хто робив уточнюючі і додаток 5 до них як ви зберігали на дискеті дод 5?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Незнаю з чого і почати sad smiley

зробила коригування по ПДВ - уточнюючі

там в шапці написано - звітний період - 12 місяць 2008 року
звітний в якому випр. помилка - 02 місяць 2008 року

Відповідно я заповнила Додаток 5 з виправленнями і заповнила аналогічно шапку і зберегла на дискеті.

В податковій інспектор почала орати що треба було зберігати не в лютому а в грудні...

але мені здається що треба все ж в лютому...

скажіть хто робив уточнюючі і додаток 5 до них як ви зберігали на дискеті дод 5?
рятуйте...дуже треба.. не хочуть приймати коригування sad smiley
В 5 приложении также заполняется шапка как и в уточненке. Я сдавала за июнь 2008 уточняющий по электронке в ноябре, вверху писала ноябрь 2008 года, внизу июнь 2008 года. В Бесте уточненку и приложение формировала в ноябре.

с ув.


//В Бесте уточненку и приложение формировала в ноябре//

у мене не Бест, я з 1С формувала, вле період був відкритий лютий 208 року ...
Период та должен быть текущий, но ведь Вы правильно указали в бумажном варианте отчета и это главное! Просто у них в программе несостыковка. Пусть принимают бумажный вариант и не парят Вам мозги. Это ведь мелочь!

П.С. Извините, зло берет. Налоговая уже совсем.......

с ув.
блін, 5 штук уточнень... sad smiley не хотіла лачтись...бо народу було багато не хотіла затримувати..піду 23 і буду виясняти....я виходячи сказала, що взагалі я н еповинна на дискеті приносити... гади sad smiley у мене 5 уточнень...і 5 цих додатків...з коригуванням.. просто голова обертом sad smiley


Що ж робити чи зайти в поточний період і поперероблювати все ? sad smiley
Мира, дальше Вы решаете уже сами, как Вам лучше поступить smiling smiley Если нервы железные, идите сдавайте в бумажном варианте, без дискеты, если не хотите ругани - переделайте приложения. С ПРАЗДНИКОМ!!!!

с ув.
У мене в 1С я не бачу уточнення по ПДВ, я його робила в ЕхІ, а уточнюючий по Дод 5 робила так:
створювала звіт за лютий (якщо наприклад уточнюю у грудні 2008 лютий 2008), і в ньому вже правила Дод 5, потім руками ставила що Дод 5 уточнюючий.


Скажіть, щоб у податковій вірно відкрився уточнюючий Дод. 5 за лютий який я уточнюю у грудні, мені треба створити звіт за грудень і там руками все внести у Дод. 5 дані за лютий які мені треба коригувати?
Не имеет значение, что открывали. Набираете в додатке 5 нужные строки любым способом. Идете в конец отчета. Там есть служебные данные, которые используются при печати в шапке отчета и в файле выгрузки. Ставите отчетный период 12 2008, рядом исправляются ошибки за 2 2008.
brick Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Не имеет значение, что открывали. Набираете в
> додатке 5 нужные строки любым способом. Идете в
> конец отчета. Там есть служебные данные, которые
> используются при печати в шапке отчета и в файле
> выгрузки. Ставите отчетный период 12 2008, рядом
> исправляются ошибки за 2 2008.


так і робила, але в податковій сказали, що не вірно sad smiley "Заповнюйте у звітному - тобто у грудні sad smiley )
Я делала первый раз и местами попутала. У Вас точно отчетный 12.2008, правим 02.2008, а не наоборот внесено?
може кому потрібно буде: там ще в одному віконці треба поставити місяць в якому робиться уточнення
Коли формуєте на дискетку в форматі *.xml , потім відкриваєте цей додаток , а далі так: файл - редагувати в office word - ставите потрібний місяц в рядку <PERIOD_MONTH> ( два рядки ). Але я не зрозуміла навіщо уточнювати 5 додатком лютий місяц - адже вони з"явилися лише в березневій звітності. Може я чогось не розумію... Ми так правили - прийняли.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002