Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

заява про реєстрацію бази персональних даних

Відправлено користувачем vika8129 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
подскажите пожалуйста база данных "учредители" , что написать в 3 разделе " мета обробки персональних даних"
простите, не выдержала, но меня уже тошнит от такого количества однородных тем
Як казала моя бабця" та киньте ви того ровера!* Оно вам надо..... Ну зачем вы тупо идете на поводу и делаете то, что просто противоречит здравому смыслу и Конституции


Quote
stanucna
Як казала моя бабця" та киньте ви того ровера!* Оно вам надо..... Ну зачем вы тупо идете на поводу и делаете то, что просто противоречит здравому смыслу и Конституции
!!!!!!!!
Здравствуйте!Я написала так
Мета обробки даних: формування бази даних про засновників ТОВ « »,
забезпечення реалізації адміністративно-правових, господарсько-правових, податкових та відносин
у сфері бухгалтерського обліку та аудиту та інших відносин, які виникають відповідно до
Господарського кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України
«Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»,«Про бухгалтерський
облік та фінансову звітність», «Про господарські товариства», інших нормативно-правових
документів та Статуту Товариства.
Категорії персональних даних, які обробляються: паспортні дані; ідентифікаційні дані (ім’я, адреса
тощо); місце проживання фактичне та за державною реєстрацією; електронні
ідентифікаційні дані (трафік, ІР – адреса, номери телефонів тощо); реєстраційний номер
облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер); банківські реквізити; інші дані, що
добровільно надаються суб’єктом персональних даних у відповідності з встановленою для даної бази
даних метою обробки.
А можно ещё встречный вопрос, я уже по этой теме рылась, и спрашивала. Хотелось бы узнать еще чье-то мнение, нужно ли делать базу на физлицо на фиксированном налоге без наемных работников и без деятельности, и если не нужно, то можно ссылочку?Заранее спасибо!!!!!!!!smiling smiley
Quote
Natalieod
А можно ещё встречный вопрос, я уже по этой теме рылась, и спрашивала. Хотелось бы узнать еще чье-то мнение, нужно ли делать базу на физлицо на фиксированном налоге без наемных работников и без деятельности, и если не нужно, то можно ссылочку?Заранее спасибо!!!!!!!!smiling smiley
Ну и какая же база у него есть??? И,если можно, ссылочку
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999