Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация о доходах в 2012 году

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
надо мне ее подавать, если я оформлена в
3-х местах.
Якщо ви скрізь отримуєте зарплату без
соцпільги і вона в сумі не більше 9410,
то не мою думку непотрібно.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Придется подавать, если общая сумма дохода в каком-то месяце перевалила за 10 минималок.

Quote

176.1. Платники податку зобов’язані:
...........
є) подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року дохід, що оподатковується за ставками, встановленими пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу, виплачується платнику податку двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

_____________________________________________________________
Зарывая свой талант в землю, главное - случайно не выкопать чужой.
А то еще обвинят в краже интеллектуальной собственности!


если я в 2011 продала одаже я машину то сдавать деку нужно? (при продаже я заплатила ндфл)
по какой форме и в какие сроки подавать?
если я в 2011 продала машину то сдавать деку нужно? (при продаже я заплатила ндфл)
по какой форме и в какие сроки подавать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999993