Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

покупка-продажа валюты

Відправлено користувачем Oly@ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
с какого числа вы будете применять новые правила по покупке продаже валюты? в 1с уже есть изменения? у меня 8.2 - изменений не вижу
какие новые правила ???????????? расскажите, пожалуйста
теперь в бух учете нужно показывать свернутые показатели (только доход или только убыток) как в налоговом
наказ МФУ №1591


зміни вступили в чинність з 10.01

але ми не можемо застосовувати з 10, треба або з 1,01 або з 1,04 - як думаєте?
З інструкції 291

На субрахунку 711 "Дохід від купівлі-продажу іноземної валюти" узагальнюється інформація про доходи від купівлі-продажу іноземної валюти, зокрема додатна різниця між ціною купівлі-продажу іноземної валюти та її балансовою вартістю.


На субрахунку 942 "Витрати на купівлю-продаж іноземної валюти" узагальнюється інформація про витрати на купівлю-продаж іноземної валюти, зокрема від'ємна різниця між ціною купівлі-продажу іноземної валюти та її балансовою вартістю.

Был возврат EUR. как провести правельно в 1С. ПОМОГИТЕ.
Чего то я не могу понять до конца. Т.е. если раньше при покупке валюты я разницы списывала на 714 или же на 945, то теперь должна отражать на 711 или же 942 ?
и в деке по прибыли учитываю только свернутое сальдо между 711 и 942, не расписывая при этом отдельно доход и расход?
Klubnika, в п/о операції придбання/продажу валюти з 01.04.2011 відображаються згорнуто за ПКУ (пп. 153.1.4)

речь идет о бух учете. налоговій поменялся еще в прошлом году
В 153.1.4 речь идет о продаже валюты, а я только покупаю для оплаты нерезиденту, и курсовые возникают на дату операции либо баланса, разве в таком случае все равно надо сворачивать сальдо?
Простите, уже дочитала, все поняла sad smiley
Quote
Klubnika
Простите, уже дочитала, все поняла sad smiley

Скажите, что Вы дочитали? я тоже только для перечислений и отображала развернуто. По-моему, так и надо было...
Quote
Мавка
Quote
Klubnika
Простите, уже дочитала, все поняла sad smiley

Скажите, что Вы дочитали? я тоже только для перечислений и отображала развернуто. По-моему, так и надо было...

Я тоже в деке по прибыли показывала развернуто, а надо было с 01.04 сравнить 714 и 945 и в зависимости от результата отразить в деке либо доход либо убыток. Теперь, я так понимаю, в бух учете тоже надо вести свернуто между счетами 711 и 942, если я правильно поняла, на дату баланса они будут сворачиваться.
про бух учет это с 2012года
Klubnika, можливо ви плутаєте ще з перерахунками за курсовими різницями по розрахунках з нерезом по 632 по п. 153.1.3 ПКУ? В цьому випадку треба показувати розгорнуто.

спасибо, что уточнили, т.е по 632 развернуто, а при курсовых, которые по покупке-свернуто.smiling smiley
Quote
Klubnika
спасибо, что уточнили, т.е по 632 развернуто, а при курсовых, которые по покупке-свернуто.smiling smiley

саме так :-) Тому в б/о це різні рахунки - по КР 714 та 945.

А купівля/продаж валюти 711 та 942

Ну тогда я так и делала, 632 - развернуто. Спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035999999999997