Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ліміт каси

Відправлено користувачем ира 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ліміт каси
Добрий день,підскажіть якщо я зробила розрахунок ліміту каси та наказ на ліміт, ці документи ще кудись потрібно передавати чи це вже дійсна є сума ліміту
Re: ліміт каси
звичайно, до установи банку подається заява розрахунок.
Re: ліміт каси
я вже говорила на цю тему з банком , мені сказали що зараз такий порядок вже відмінено


Re: ліміт каси
читайте Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
я там знайшов цікаві речі:
Порядок установлення підприємствам ліміту каси, порядку і строків здавання готівкової виручки регулюється Інструкцією про організацію роботи з готівкового обігу установами банків України,хоча постаною НБУ вона втратила чинність.
але в п. 2.8 сказано наступне:

2.8. Ліміт каси встановлюється підприємствам, які мають рахунки в установах банків і здійснюють операції з готівкою. Такі підприємства можуть зберігати в своїй касі готівку на кінець дня в межах затвердженого ліміту каси.

При відкритті поточного рахунку (у період укладання договору на розрахунково-касове обслуговування) новостворене підприємство подає установі банку заявку-розрахунок для встановлення загального ліміту каси, порядку та строків здавання готівкової виручки. Діючі підприємства, які мають поточні рахунки у різних установах банків, подають зазначену заявку-розрахунок на власний розсуд до будь-якої установи банку, у яких відкрито його поточні рахунки, а іншим установам банків - копії заявки-розрахунку з установленим лімітом каси. Заявка-розрахунок подається і в разі перегляду з ініціативи підприємства або банку раніше встановленого ліміту каси.

(пункт 2.8 доповнено абзацом другим згідно з постановою
 Правління Національного банку України від 01.08.2001 р. N 311,
 у зв'язку з цим абзаци другий і третій
 вважати відповідно абзацами третім і четвертим)

Підприємства - юридичні особи наказом (розпорядженням) повідомляють своїм відокремленим підрозділам розмір установленого ліміту каси та строки здавання готівкової виручки до кас таких юридичних осіб, банків, підприємств поштового зв'язку, але не пізніше наступного робочого дня (після дня надходження готівки до кас відокремлених підрозділів).

Робіть висновки
Re: ліміт каси
некомпетентність працівників банку не повинна мати вплив на вашу, ИМХО
Re: ліміт каси
так,він дійсно втратив чинність!... хм,треба пошукати
Re: ліміт каси
До ліміту каси банки тепер також непричетні зовсім: його згідно з пунктом 5.2 Положення № 637 підприємство самостійно встановлює самому собі на підставі відповідного розрахунку. Форму цього розрахунку – Розрахунку встановлення ліміту залишку готівки в касі – затверджено як додаток 2 до Положення № 637.

Детально можн поситати в документі:
Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні

Постанова Правління Національного банку України
від 15 грудня 2004 року N 637

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 січня 2005 р. за N 40/10320
Re: ліміт каси
ще питання по касі,коли з першим розібралися.якщо в мене виручка,наприклад,проводиться до 16год і я здаю в банк, а другу частину після 16год я можу залишати в себе на залишку згідно ліміту і здавати на наступний день
ира Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> ще питання по касі,коли з першим розібралися.якщо
> в мене виручка,наприклад,проводиться до 16год і я
> здаю в банк, а другу частину після 16год я можу
> залишати в себе на залишку згідно ліміту і здавати
> на наступний день


так, можете

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ліміт каси
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999