Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1дф

Відправлено користувачем 28052001 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1дф
Помогите.Сотруднику выдаем деньги в подотчет для уплаты налогов(отчитывается ав.отчетеом в день выплаты),нужно ли выданные деньги отражать в 1дф
Re: 1дф
Re: 1дф
Скажіть будьласка , який штраф передбачено за не здачу звіту 1дф за 4 квартал 2011 року.


Re: 1дф
Чи можу я здати цей звіт зараз як уточнюючий ? Дякую.
Re: 1дф
И я в этом году "вляпалась", только что вспомнила, что не сдала отчет 1ДФ за 4 кв. 2011 р. Кто знает, что за это будет?
Re: 1дф
адмін.штраф буде
Re: 1дф
На предприятие 510 грн. и админ, хотя у меня админштрафа не было, только 510 заплатили и все, без пени в 2011 году
Re: 1дф
до речі 510 платили самі, чи після перевірки податкової? чи акт прислали ?
Re: 1дф
мы получили возвр.финпомощь от учредителя, в 1ДФ ее отражаем с признаком 153? а в какой графе?логически- ее там вообще не должно быть. кто как делает?
Re: 1дф
Quote
sim
мы получили возвр.финпомощь от учредителя, в 1ДФ ее отражаем с признаком 153? а в какой графе?логически- ее там вообще не должно быть. кто как делает?

Отображаете только ее возврат.
Re: 1дф
це питання в суботу задавала в податковій-сказали взагалі не відображати
Re: 1дф
питання "старе як світ" - в графі 4 (форми 1 ДФ) показуєте фактично перераховані суми за квартал чи всетаки ,при вчасній виплаті з/п, гр.4 дорівнює гр.4а?
Re: 1дф
При вчасній виплаті з/п, гр.4 дорівнює гр.4а.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1дф
і в податковій так сказали, а як же бути з роз"ясненням де пише "У графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету" ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363