Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

нужно ли в ОК показывать единщика, услуги которого не отнесли в затраты?

Відправлено користувачем lemara 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Galla, а как с основными купленными у единщика? в ОК показывать размер амортизации на протяжении срока эксплуатации и следить за его системой налогообложения?


Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Galla, а как с основными купленными у единщика? в ОК показывать размер амортизации на протяжении срока эксплуатации и следить за его системой налогообложения?

в ВоБУ пишут, что в гр.4 приложения ОК контролеров интересует стоимость объектов, а не сумма налоговых затрат.
то что интересует налоговиков я понимаю, они хотят посмотреть с кем работают единщики и по групам, с кем я работаю с обналом через единщика. а вот если следовать здравому смыслу, то я могу показывать в ок только в суме расходов.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а вот если следовать здравому смыслу, то я могу показывать в ок только в суме расходов.

це випливає навіть з назви таблиць в дод. ОК - перелік доходів в розрізі та перелік витрат в розрізі.

Значить по ОЗ, придбаних в єдинників мають в дод. ОК потрапляти тільки суми амортизації квартальної. Це по логіці.

А що станеться якщо просто відобразити вартість ОЗ зразу і забути?

Поки порядку заповнення немає, люди роблять хто як здогадався. А взгалі, на семінарі аудитори пропонували все-таки показувати в ОК в розрізі доходів та витрат. Якщо купили ОЗ у платника єдиного податку, тоді в ОК відображаєте суму амортизації віднесену в даному кварталі на витрати.
Я в дод. ОК показала сумму по акту, а не долю по амортизации. Амортизация у меня 10 лет, за это время таких единщиков можно до 1000 накопить и по всем потом смотреть амортизацию????????
Згідна, що це все повний брєд, і логіки той додаток немає.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032100000000002