Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Код УКТ ЗЕД

Відправлено користувачем manja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Код УКТ ЗЕД
В лютому виписали податкову на передоплату вказавши там коди УКТЗЕД як в податковій накладній постачальника. Тепер товар прийшов а з ними податкова накладна від постачальника вже з іншими кодами. Як бути? Треба вимагати від постачальника переробляти податкові накладні на передоплату і відповідно і нам перереєстровувати чи нехай все лишається як є?
Re: Код УКТ ЗЕД
Думаю постачальник не переробить ПН, бо також їх зареєстрували, а також можливо коди в паперовому екземплярі вам дали такі як мають бути.
Вам потрібно робити розрахунок коригування. тепер у вас є паперове підтвердження кодів, робіть коригування.
Re: Код УКТ ЗЕД
так постачальник на передоплату мені теж виписав з іншими кодами? значить в нього теж вимагати розрахунку коригування і податкової вже з правильними кодами?


Re: Код УКТ ЗЕД
можливо, я вас не правильно зрозуміла.
в лютому ви накладну мали "на руках" пропечатану і підписану з одними кодами, а тепер разом з товаром вам прийшла ПН паперова, пропечатана і підписана, але з іншими кодами?
Re: Код УКТ ЗЕД
так тоді була ПН на передоплату а тепер доплатили і на ту суму теж ПН
Re: Код УКТ ЗЕД
и я что-то не поняла.....на предоплату поставщик Вам выписал НН с одними кодами, а теперь с товаром пришла переделанная НН с другими колами или как???

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Re: Код УКТ ЗЕД
я так зрозуміла що по передоплаті вони підібрали приблизно код а тепер після розмитнення вже поставили правильний, але питання в тому чи повинні вони виписати РК і ПН з правильними кодами вже
Re: Код УКТ ЗЕД
а поставщик на предоплату НН зарегистрировал с какими кодами? т.е. я так понимаю у Вас сейчас один и тот же товар но сразными кодами, т.е. по предоплате один код указан, а при поставке и доплате другой?

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Re: Код УКТ ЗЕД
на передоплату ПН дали з одним кодом, а тепер на решту суми з іншим кодом. Відповідно мені треба зрозуміти чи треба щось вимагати від постачальника, і чи самій робити якісь дії відносно податкової накладної яку я виписала замовнику по першій події
Re: Код УКТ ЗЕД
ИМХО-надо созваниваться с поставщиком и решать этот вопрос с ним. Я так понимаю поставщик должен сделать корректировку на НН по предоплате и выписать с праивльными кодами, потому как наверняка к ним то товар зашел ВЕСЬ под одним правильным кодом. Ну или как вариант вторая НН выписана с неправильными кодами....

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Re: Код УКТ ЗЕД
дуже дякую, буду пробувати
Re: Код УКТ ЗЕД
сказав постачальник що замінить просто ПН лютневу з правильними кодами, але ж це буде неправильно?
Re: Код УКТ ЗЕД
Quote
manja
сказав постачальник що замінить просто ПН лютневу з правильними кодами, але ж це буде неправильно?
Якщо ви далі той товар не перепродували (тобто не виписували і не реєструвани в ЄРПН свою ПН) то нічого страшного для вас може й нема..... Тільки цікаво, як ваш постачальник у себе цю пробему вирішить.... Їх ПН на вашу попередню оплату зареєстрована вже і без РК я вважаю не обійтись.
Re: Код УКТ ЗЕД
ну а кто будет сравнивать коды в печатной НН и зарегистрированной?? winking smiley

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Re: Код УКТ ЗЕД
та в тому то й справа що на передоплату теж виходить з неправильним кодом ПН зареєструвала і тепер відписую товар замовнику і треба мабуть робити РК і правильну ПН на передоплату. Але яку причину виписки ПН написати. Невірні коди УКТЗЕД?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037199999999998