Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт по нерезидентам

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо в І кв. 2010 року були виплати нерезидентам, подали Звіт по нерезидентам за І кв. 2010 року, у ІІ кварталі виплат не було, чи треба подавати звіт за півріччя?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
що це за звіт по нерезидентам?
при виплаті репатриації

**********************
а пряний вечiр так пахне...


Звіт про виплачені доходи, утримання та внесення до бюджету податку на доходи нерезидентів.


там в п. 1.4. Порідку заповнення даного звіту сказано, що у разі відсутності у звітному кварталі виплат доходів нерезидентам звіт не подається.



але він заповнюється наростаючим за квартал, півріччя, 3 кв, рік... от я і думаю якщо я подала звіт за І кв. мені треба його подавати за півріччя з даними І кв?


Дуже потрібна відповідь...

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Мира, у меня к вам встречный вопрос, вы в отчете показываете сумму налога по курсу НБУ на дату прихода?
на дату оплати

**********************
а пряний вечiр так пахне...
мне звонила инспектор, спрашивала сумму, которую мы уплатим по нерезиденту. Я у нее решила спросить, показывать ли сумму удержаного, но не уплаченного налога в отчете. Она мне говорит "ну конечно", а я обычно плачу в день прихода, а в этот раз заплатила уже 01.07. И теперь сомневаюсь, запалтила то я по курсу на день уплаты, но по курсу оплаты показать в 2-м квартале как-то не логично.
а в цьому звіті вказуються тільки фізичні особи нерезиденти, чи й юридичні особи?
підкажіть, ато я вже засумнівалась. Ми виступаєм як посередники між перевізником і замовником. І перевізник і замовник є нерезидентами. Ми повинні сплачувати фрахт? І хто його взагалі платить? І чи повинні ми подавати звіт по нерезидентам?
если выплачивали % по договору займа физлицу-нерезиденту-учередителю этот отчет надо подавать???
Quote
Alina
если выплачивали % по договору займа физлицу-нерезиденту-учередителю этот отчет надо подавать???

так

Он ведь утратил силу
[search.ligazakon.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059399999999998