Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ПН В ЄДРПН

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПН виписана 31 травня,коли останній день реєстрації, 19 червня чи 20 червня?
Знайшла таке - Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки.Тобто,якщо виписана накладна 31 травня, з наступного дня починаю відлік і виходить 20 червня...Чи я вже туплю...


спробуйте зареєструвати, якщо не вклались в 20 днів, то прийде квитанція про те, ще зареєструвати вже неможливо через порушення періоду реєстрації
Давайте посмотрим первоисточник:
ст.201.10 НКУ "Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки."
Да не наступных, я тож так лоханулся недавно) День выписки считается первым днем.
Последний день 20-е июня. Плавали - знаем)))
Регистрируйте. При регистарации запоздалой все равно квитанция прийдет с "Не прийнято"
Вот-вот. Мне такая и пришла, однако. Хотя по НКУ я успевал.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036999999999998