Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

виробництво...

Відправлено користувачем olga1705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
виробництво...
допоможіть ,хто знає....як в 1С 7.7 ..правильно зробити??
-отримано товар від постачальника дт28 кт63
- товар передано у виробництво??
- виготовлено продукцію...??
- реалізовано ..дт36 кт 701
Re: виробництво...
на рах.201 не хоче ставити??!!!можливо щось не так роблю..
в карточки ТМЦ стоїт учет счет 201 ?


Re: виробництво...
а де це подивитись..?
confused smiley
Re: виробництво...
зовсім...запрацювалась...неможу зрозуміти...
Приходная накладная, в ней вид ТМЦ (то что покупаете), справочник ТМЦ, карточка ТМЦ, закладка дополнительно, учет стоит 201?
Re: виробництво...
дякую...зробила виправлення, але всерівно заносить на 28 рах...
Re: виробництво...
ху...получилось...велике дякую....smileys with beer, з мене сто грам і пончик....
Re: виробництво...
скажіть, а можливо Ви знаєте виробництво? перший раз взялась вести...і взагалі брала фірму з торгівлею...получилось...виробництво..., та й 1 С не дуже..., я працюю в основному по послугах..., та ще й в ручному режимі..., а тут..халепа...
Re: виробництво...
як правильно в 1 с зробити переміщення сировини у ви-во...калькуляція? , а потім готова продукція реалізується ?
калькуляція , ставите галочку списати матеріали, списуете те, що передали у виробництво.
коли вже готова продукція, робите попередню калькуляцію , включаете всі статті витрат. в кінці місяця роблю кінцеві калбкуляції.
Re: виробництво...
дя....велике..попробую розібратися...smileys with beer
Re: виробництво...
передати у виробництво...внутрішнім переміщенням?
калькуляцією.
Подивіться [konf1c.com]
Re: виробництво...
Первинними документами по виробництву може бути лише щоденний звіт по виробництву та калькуляція на виготовлення 1-ці продукції ? Чи потрібно робити щомісяця акт на списання сировини, або вимоги-накладні?
и накладные требования (могут быть и лимтно-заборные карточки) и акты списания (мат отчеты по материалам) и отчет по производству нужны.
Re: виробництво...
дякую...,але не виходить..калькуляцію..першу не проводить..не активне пдв...не ставить 20%...,де подивитись?
Re: виробництво...
ничего не понятно... а зачем вам пдв в калькуляции? Вы имеете в виду в закладке Налоги и рентабельность?
Re: виробництво...
проверьте НДС в карточке продукции, которую калькулируете
Re: виробництво...
добре...простими словами..калькуляція- це документ в який входить скільки матеріалу було потрачено на виготовлення однієї чи декілька(к-ть), продукції...так???
Re: виробництво...
перечитала масу літератури...., а помилки в роботі з 1 с 7.7 ніде незнайшла...
Re: виробництво...
тобто в роботі з калькуляціями..
Re: виробництво...
У меня производство, но маленькое, может поможетsmiling smiley Я делаю так:
1. Приходной накладной оприходую материалы в карточке определенного материала ставлю счет учета 201, а затрат 23.
2. Списываю материалы документом списание ТМЦ (Дт 23 Кт201)
Кстати: счет 26 не использую, у меня один склад поэтому калькуляцию делаю так:
1. Открываю док. калькуляция в номенклатуре я создала карточку "Продукция" в дополнительно поставила счет затрат 23 учета 901. В самой кальк. выбираю созданую карточку в пункте продукция и затрты ставлю прямые материальные затраты, и з/п.

Я не волшебник, я только учусь!
Quote
olga1705
добре...простими словами..калькуляція- це документ в який входить скільки матеріалу було потрачено на виготовлення однієї чи декілька(к-ть), продукції...так???
+ з/п рабочих и отчисления, + услуги других поставщиков (типа свет, аренда, вода, ,,,,)+ амортизация +....
Re: виробництво...
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
и накладные требования (могут быть и лимтно-заборные карточки) и акты списания (мат отчеты по материалам) и отчет по производству нужны.

А якщо буде лише -калькуляція, звіти по виробництву і за місяць зроблена пустографка по щоденному використанні матеріалів.

Іріша - ДЯКУЮ smiling smiley
буде добре. як ви організуете документооборот так і буде, головне щоб було списання матеріалів на виробництво , затверджені норми.ці документи містили обовязкові реквізити.
Re: виробництво...
25020, а что такое "пустографка по щоденному використанні матеріалів"? Спасибо!
Re: виробництво...
дякую...все вийшло...я..уже тепер спец...навіть знаю.., як робити калькуляцію...smoking smiley....всім дякую, хто відгукнувся...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000334