Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Подання додатку 7 до декларації з ПДВ?

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наше підприємство подавало за грудень 2011 року додаток 7 до декларації з ПДВ. В цьому додатку му заповнили Таблицю 2 "Перерахунок частки використання сплаченого (нарахованого) податку". Таким чином ми розрахували частку використання товарів (послуг) виходячи з фактичних обсягів, проведених протягом року (2011). Ця частка становила 52,22%.
Потім, разом з декларацією за січень 2012 року подали додаток 7 до декларації з ПДВ, в якому заповнили Таблицю 1 "Розрахунок чистки використання сплаченого (нарахованого) податку", в якій в колонці 5 також зазначили частку, яка становить 52,22%?

Питання:
1. Чи все вірно ми зробили?
2. Чи необхідно подавати кожного звітного періоду протягом 2012 року додаток 7 до декларації з ПДВ, із зазначенням частки 52,22%?
Я подаю кожного місяця, так як вхідний ПДВ ділиться та в декларації заповнюю графу 15.1 та 15.2, а автоматом заповнюється гр. 15 яка передбачає подання Д 7.
Може хтось має іншу думку?


якщо у вас в місяці немає таких і таких операцій, то і Д7 не подаєте

Які дані вносити в Таблицю 1 Додатка 7 до декларації з ПДВ за грудень 2011 року?
За 2010 рік чи за 2011 рік?
Але ж в графі 2 Таблиці 1 Додатку 7 Податковий період за який здійснюється розрахунок зазначено Попередній календарний рік..
Як бути в такому разі?
Quote
lgv1001
За 2011р.

Так, але ж в грудні 2011 року в мене заповнені рядки декларації 15.1 і 15.2. А в рядок 15.1 заноситься ЧВ-значення колонки 5 таблиці 1 Д7.
І я важаю, що це значення повинне бути не нове (за 2011 рік), а розраховане за результатами 2010 року, і яке застосовувалося протягом 2011 року.
В декларации за декабрь 2011г. показывался еще коэффициент 2010 года,но в додатке 7 расчитывался коэффициент 2011г.И весь 2012г. вы показываете и считаете по коэффициенту 2011г.
В рядку 15.1 в декларації за грудень 2011 року я ставлю ЧВ-значення колонки 5 таблиці 1 Д7 також за грудень.

Отже, я вважаю, що значення колонки 5 таблиці 1 Д7 за грудень повинно бути старе, і відповідати частці зазначеній в рядку 15.1 декларації за грудень чи не так?

А потім в Таблиці 2 роблю перерахунок, визначаю новий відсоток, і дані з стовпчика 10 цієї таблиці заношу в рядок 16.4 декларації.
Адже, якщо 11 місяців робити розподіл за старим коефіцієнтом а грудень за новим - це буде некоректно і невірно.
Чи необхідно подавати кожного звітного періоду, в якому є оподатковувані та неоподатковувані операції, додаток 7 до декларації з ПДВ?
Quote
YuraKo
Чи необхідно подавати кожного звітного періоду, в якому є оподатковувані та неоподатковувані операції, додаток 7 до декларації з ПДВ?

Дайте, будь-ласка, відповідь.
Я сам знайшов листи податкової. Ось про що в них написано:

Витяг з листа ДПАУ від16.03.2011 №7273/7/16-1517:
Розрахунок частки використання за обсягами постачання за попередній рік (заповнення Таблиці 1 додатка Д7) здійснюється один раз на рік і подається разом з декларацією за останній звітний період такого попереднього року (у 2011 році - за березень 2011 року (1 квартал 2011 року)).

Витяг з листа ДПСУ від 15.11.2011 №6253/7/15-3417-07:
Отже, розрахунок частки використання за обсягами постачання за попередній рік (заповнення таблиці 1 додатка Д7) здійснюється один раз на рік і подається разом з декларацією за останній звітний період такого попереднього року.

А як робите ви? Подаєте Додаток 7 один раз на рік, чи щомісяця?
Я не подаю, але на семінарі Дт-Кт говорили,
що робиться такий розрахунок раз на рік, по
коефіцієнту в цьому розрахунку до кінця року
розподіляєте весь свій ПДВ у всіх місяцях де
є і оподатковувані і неоподатковувані операції.
Якщо в якомусь місяці тільки оподатковувані -
то коефіцієнт не застосовуєте. А в кінці року
робите перерахунок по фактичним обсягам і або
додаєте недонараховане, або знімаєте лишнє.
Десь так......... За 100% достовірність не руаюсь,
бо не акцентувала своєї уваги - в мене таких
операцій нема.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
По закону раз в год.Но я подаю в Медке ежемесячно,потому что в прошлом году попыталась отправить без этого додатка,и не получилось.Может что-то изменилось за год,но я по привычке отправляю.
Поступила точно также. В декабре 2011 в таб.1 показала коєф. 2010г.,т.к.указано "предыдущий год". Звонила в налоговую сказали - надо за 2011. Как теперь откорректировать.В текущей декларации ? В июне -параллельно с облагаемыми -первая необлагаемая операция в этом году. (Купля-продажа акций. Вернулась предоплата на р/ счет. от брокеров. У нас интернет-трейдинг.)Надо дод. 7, и вообще отражать в гр. 15. Есть электроэнергия и бензин.
Обобщающая налоговая консультация
по отдельным вопросам пропорционального отнесения сумм налога к налоговому кредиту при использовании приобретенных и/или изготовленных товаров/услуг, необоротных активов частично в налогооблагаемых операциях, а частично — нет
Вопрос 1. Когда производится расчет распределения доли использования в облагаемых/не облагаемых налогом операциях?
Ответ. Непосредственно расчет доли использования уплаченного (начисленного) налога по приобретенным (ввезенным) товарам/услугам, необоротным активам между облагаемыми и не облагаемыми налогом операциями один раз в год осуществляется в таблице 1 приложения 7:
декларации за декабрь (для плательщиков налога с квартальным отчетным периодом — за четвертый квартал), при осуществлении расчета доли использования за предыдущий календарный год в соответствии с требованиями пункта 199.2 статьи 199 Кодекса;
декларации отчетного налогового периода, в котором задекларированы облагаемые и не облагаемые налогом операции плательщиками, у которых в течение предыдущего календарного года отсутствовали не облагаемые налогом операции, либо вновь созданными плательщиками.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000299