Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

В якому рядку декларації відобразити розрахунок коригування до податкової накладної?

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В травні 2012 року фірма придбала товар, що звільняється від ПДВ на суму 1000 грн.. Отримали при цьому податкову накладну від постачальника. Ця 1000 грн. попала в рядок 11.2 декларації з ПДВ зв травень. В червні ми повернули весь цей товар. Постачальник нам виписав розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної на суму 1000 грн. (зі знаком "-").
В якому рядку декларації відобразити розрахунок коригування до податкової накладної?
Коригуємо Ваш кредит в рядку 16.1.1 і, відповідно,р.16. Не забудьте , що ще треба додаток Д1 !


Quote
nikon
Коригуємо Ваш кредит в рядку 16.1.1 і, відповідно,р.16. Не забудьте , що ще треба додаток Д1 !

А рядок 16 точно заповнювати? А то в мене дилема: якщо заповнюю рядок 16.1.1 в програмы МЕДок, то автоматом заповнюється рядок 16, а в рядку 16 декларації зазначено "Коригування податкового кредиту (сума значень рядків (16.1 (+ чи -) + 16.1.2 (+ чи -) + 16.2 + 16.3 + 16.4 (+чи-))", тобто, рядок 16.1.1 сюди не входить. То, як мені діяти в цій ситуації?
А Ви подивіться на бланк деки по ПДВ!
В тим то і справа, що у Вашому випадку коригуються тільки обсяги, тобто колонка А. Ви ж придбавали товар, звільнений від ПДВ !
Придбали - заповнили р. 11-2 деки, але ТІЛЬКИ колонку А.
Тепер повернули - заповните 16.1.1 і 16, і знов тільки колонку А.
Суму ПДВ як не чіпляли , так і не зачіпите.
Тобто, Значення рядка 16 "Коригування податкового кредиту (сума значень рядків (16.1 (+ чи -) + 16.1.2 (+ чи -) + 16.2 + 16.3 + 16.4 (+чи-))" стосується лише колонки Б декларації?
Так.
А подивіться, "Усього податкового кредиту" (р.17) - в колонці А стоїть Х.
А значення рядка 16 "Коригування податкового кредиту (сума значень рядків (16.1 (+ чи -) + 16.1.2 (+ чи -) + 16.2 + 16.3 + 16.4 (+чи-))" тому і не має в складі рядків16.1.1 і 16.1.3, бо і в цих рядках в колонці Б стоять Х.
І на хлопський розум: як скоригувати ПДВ, якщо у Вас у цьому конкретному випадку, не було ПДВ при придбанні.
Quote
nikon
І на хлопський розум: як скоригувати ПДВ, якщо у Вас у цьому конкретному випадку, не було ПДВ при придбанні.

Не зрозумів з приводу хлопського розуму?
Це львівська приказка, щось типу " зі спрощеної точки зору"smiling smiley
Зрозуміло.
І на хлопський розум поясніть, як таке може бути:
Рядок 6.1 Декларації звучить: з рядка 6 - загальний обсяг операцій звітного періоду, що є об’єктом оподаткування
(рядок 1 + рядок 2.1 + рядок 2.2 + рядок 5) колонки А. В той же час рядок 5 звучить Операції, які звільнені від оподаткування (стаття 197 розділу V Кодексу, підрозділ 2 розділу XX Кодексу, міжнародні договори (угоди)).
Як це можна стикувати?
Я думаю, тут їх цікавлять загальні обсяги постачання , але в Україні ( тому сюди не брали рядок 4). Мабуть, когось для якоїсь статистики цікавить саме цей обсяг інформації.
Ви не проти продовжити спілкування завтра? Хочу іти додому, а дома(слава Богу!) компа немає!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039800000000001