Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЗЕД нове

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗЕД нове
[gazeta.ua]
Хто щось чув по цьому питанні?
Re: ЗЕД нове
а что вас смутило? ничего страшного там нет.
Re: ЗЕД нове
Можливо я не так зрозуміла.Якщо ,наприклад, ми купили валюту по контракту №1,товар ще не приїхав,тобто не закритий , і ми хочемо купити валюту для розрахунку по контракту №2, то потрібно йти у другий банк?


Re: ЗЕД нове
Нет не так. Нам предлагают обслуживание контракта по покупке валюты в одном банке.
Re: ЗЕД нове
Нет не так. Нам предлагают обслуживание контракта по покупке валюты в одном банке.
Re: ЗЕД нове
Quote
Yulka
Можливо я не так зрозуміла.Якщо ,наприклад, ми купили валюту по контракту №1,товар ще не приїхав,тобто не закритий , і ми хочемо купити валюту для розрахунку по контракту №2, то потрібно йти у другий банк?

не так smiling smiley

например, у вас есть 2 контракта. если по одному контракту вы сделали, например, предоплату из банка Х, то и платить дальше , по этому контракту, только из банка Х, если у вас есть счет ещё в банке У, то по второму, можно платить из У или Х, как хотите, о главное, что если начнете платить из У, то по второму и будете, уже платить. только из У smiling smiley
Re: ЗЕД нове
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001