Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кто является плательщиком налога на воду?

Відправлено користувачем Фрося 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые коллеги. Вопрос собсотвенно в этом. Если помещение мы арендуем, мы должны регистрироваться плательщиком налога на воду?
наша податкова всьо просто вирішила : маєш заключений договір з водоканалом - ти платник податку на воду smiling smiley

Quote
Valentina
наша податкова всьо просто вирішила : маєш заключений договір з водоканалом - ти платник податку на воду smiling smiley

Аналогично. Имеем столовую, есть договор с Водоканалом, и сдаем отчеты и платим налоги за специспользование прир.ресурсов, так что так.


323.2. Не є платниками збору водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та платників єдиного податку.

Для цілей цього розділу під терміном "санітарно-гігієнічні потреби" слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.


з 01.07 - якщо вода для пиття/миття рук, то не платите

Лист ДПАУ від 01.08.12р. № 20820/7/15-2117" Щодо збору за спеціальне використання води" :
"...якщо обсяги води були використані, в тому числі на інші, ніж власні питні та сан.-гіг. потреби, то такі водокористувачі сплачують збір за спеціальне використання води на загальних підставах за весь обсяг фактично використаної води".
руки миєте - щоб сподобатися клієнту, якось так. отже - то не сан.гігієн. потреби. >grinning smiley<
отак вони ще трактують.
при нашому розмірі податку 5-7 грн. за квартал спорити - собі дорожче. а їм - з миру по нитці...
хай подавляться нарешті angry smiley

если сдаю пом в аренду и не знаю куда пошла вода, хотя гипотетически арендаторы моют руки, ходят в туалет, пьют чай, то предполагаю что вода использована мною в целях получения дохода и я плательщик водного сбора.
Quote
nikon
Лист ДПАУ від 01.08.12р. № 20820/7/15-2117" Щодо збору за спеціальне використання води" :
"...якщо обсяги води були використані, в тому числі на інші, ніж власні питні та сан.-гіг. потреби, то такі водокористувачі сплачують збір за спеціальне використання води на загальних підставах за весь обсяг фактично використаної води".

якщо у вас вода використовується ще і для приготування їжі у вашому кафе, то вся вода в звіт.


якщо у вас звичайний офіс, де вода використовується для миття/пиття - то ви не платники

і не фантазуйте :-)

Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
если сдаю пом в аренду и не знаю куда пошла вода, хотя гипотетически арендаторы моют руки, ходят в туалет, пьют чай, то предполагаю что вода использована мною в целях получения дохода и я плательщик водного сбора.
Я тоже мучаюсь этой же проблемкой! Поддержу Вас на все 100%.
А куда Вы думаете отнести этот сбор? В Дт 92/93 или вообще в Дт 949 и не брать в затраты?
Galla, смущает фраза "інші, ніж власні... потреби"..Очень смущает, ведь воду использую не я, а арендаторы!
в затраты возьму, но у меня сверхлимит вылазит в 3 кв, поэтому только в однократном размере, все остальное за счет прибыли.
Я правильно поняла, если мы арендаторы и только моем руки, то мы не платим налог
Я правильно поняла, если мы арендаторы и только моем руки, то мы не платим налог?
Quote
nikon
Galla, смущает фраза "інші, ніж власні... потреби"..Очень смущает, ведь воду использую не я, а арендаторы!

тут швидше певно використання не для ВЛАСНИХ потреб.

тобто платником буде орендодавець за всю воду, як вихід - орендарі переоформлюють використання води на себе на період оренди.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042399999999998