Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декрет второй раз

Відправлено користувачем Yaekaterina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Декрет второй раз
Здравствуйте,
девочки/мальчики кто столкнуля уже сейчас
Сотрудница находится в отпуску по уходу за ребенком до 3х лет, опять беременна,принесла больничный по беременности и родам, раньше было так:
при расчете больничн. я должна была бы взять среднюю з/п для расчета пособия исодя из тариф. ставки на момент наступления страх. случая
а как сейчас??? что-то поменялось?
И какие мои действия??
я рассчитываю, потом отношу в Соц страх пишу заявление на возмещение фондом правильно? или....???
Згідно листа Міністерства праці та соціальної політики від 13.06.2010 р. N 139/18/99-10 «Про розрахунок декретних у період відпустки для догляду за дитиною» провести розрахунок лікарняного по вагітності та пологам, тобто посадовий оклад робітниці на момент настання страхового випадку (перший лікарняний) треба поділити на середньомісячну кількість календарних днів (30,44) та помножити на кількість календарних днів (126).

Приклад: 2000 грн. (з/п на момент настання страхового випадку) / 30,44 * 126 к.д. = 8278,58 грн.

Потім заповнюєте розрахунок та подаєте в СоцСтрах.thumbs up
Спасибо,
как раз сразу возник вопрос ... при наступлении страхового случая первого или второго.Спасибо!
девочки/мальчики , а кто может скинуть статью со стр 48 из №83 за 2011 год "Все о бухгалтерском учете" буду очень признательна
yaekaterina@mail.ru
Спасибки)


юльчик ,
.....рахового випадку (перший лікарняний).... только почему перший????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030800000000009